פחד

להשאיר את הפחד רק לדברים החשובים לך באמת

  • הפחד יעזוב אותך
  • כל המחסומים שלך יעלמו
  • וההצלחה תאיר לך פנים


הפחד עוצר אותך?

רוצה להיות מלא באומץ בלי טיפה של פחד?

רוצה להתקדם ולעשות את כל הדברים שרק חלמת עליהם? – והפחד משתק ומפריע.

תמיד ניסית להתגבר על הפחד אבל הפחד נשאר איתך, ולא עזב.

האמת שאפשר להמשיך כך להתגבר על הפחד ולהמשיך הלאה. כוח הרצון והבחירה החפשית שנתן לך הבורא הוא אדיר. יש גם לא מעט אנשים שהתגברו על הפחדים שלהם והגיעו להישגים מרשימים.

תמיד כדאי לקבל השראה מאנשים כאלו, שהתגברו על הפחד וצמחו. גם אני קיבלתי הרבה מוטיבציה מאנשים כאלו. לחלק מהם יש סדנאות וקורסים שמלמדים איך להשיג הכל בכוח המחשבה ומוטיבציה עצמית.

אבל תמיד יש את אותו רוב דומם של אנשים שמרגישים שמוטיבציה לבד לא עוזרת להם להתגבר על הפחד.

ואולי גם לך יש את ההרגשה הפנימית שצריך משהו אחר. שמוטיבציה לבד לא מספיקה לך והפחד נשאר.

אולי תמיד חיפשת משהו שיעזור לך לצאת מהמצב התקוע הזה, ולהתחיל לפרוח בלי פחד ולתת לכל המוטיבציה שלך פשוט לזרום בטבעיות.

ועכשיו אני רוצה לגלות לך את הסוד שלי. אני רוצה לגלות לך את הדרך שגרמה לי לצמוח כל כך, לגדול ולהתפתח, לטוס קדימה ללא פחד. דרך שתוביל אותך לצמיחה מהירה ללא פחד, וללא מעצורים.

גם אני, כמוך, חיפשתי הרבה זמן משהו שיעזור לי לפרוץ, להתקדם, בלי מעצורים ובלי פחד.

גם אני הרגשתי שאני צריך משהו אחר כדי להיות ללא פחד. אני הרגשתי שכוח המחשבה והמוטיבציה בלבד לא מספיקים לי והפחד חזק מהם.

הרגשתי שגם כשאני מתעלם מהפחד, הוא עדיין קיים. ואם אני מנסה להתמודד איתו, אני רק מעצים אותו במו ידי.

ואז ניסיתי לחשוב על הסיבות לפחד, פחד לא מגיע מהאויר. יש סיבה למה יש לנו פחד שמונע מאיתנו לעשות כל כך הרבה דברים. ולכן לא כדאי לך להתמקד בהתמודדות עם הפחד אלא פשוט לטפל בסיבות לפחד. להגיע ישר לשורש של הפחד.

ומה עושים כשלא יודעים מה הסיבה לפחד?

לא תמיד ידעתי את הסיבה לפחד וגם כשחשבתי על הסיבה לפחד – זה לא עזר לי לפתור את הבעיה. הפחד היה כה עמוק ששום הגיון לא עזר לי לשכנע אותו.

עד שנפגשתי ממש משמים בשיטת TAT שבאמצעותה נגעתי בשורש של הפחד, אפילו כשלא ידעתי מה השורש והסיבות לפחד, הן נעלמו, ואיתם הפחד.

כל כך התלהבתי שהיום אני עוזר בעצמי להרבה אנשים לצאת מהמצב התקוע, מהפחד המשתק, ולהתחיל להתקדם קדימה ללא מעצורים וללא פחד.

זה לא ייקח לך חודשים ארוכים ולא יהיה כרוך במטלות מייגעות. זה פשוט יסיר את המחסומים שלך- את הפחד. ההתקדמות שלך תגיע מעצמה, ממש מתוכך, בשיא הטבעיות. ממש כפי שקרה לי.

נשאר לך רק ללחוץ כאן למטה להשאיר את הפרטים שלך להיפטר מהפחד ולהתחיל לצמוח.

כן, אני רוצה לפרוח, ולא לחיות בצל הפחד

גם אני, כמוך שונא ספאם. המייל שלך ישמש אותי רק לשליחה של עדכונים רלוונטיים. אפשר להפסיק את קבלת העדכונים בלחיצת כפתור בכל רגע. מבטיח :)

הבהרה: כל הנאמר באתר ובדף זה ובהמלצות שלי, ניתן על ידי על פי ניסיוני ומיטב הבנתני בלבד. אין באמור משום הנחיה לטיפול ואין הוא מחליף התייעצות עם רופא ואין בו המלצות או הנחיות של רופא. כל העושה שימוש בנאמר באתר זה, לגבי עצמו או אחרים, עושה זאת על אחריותו האישית בלבד. לכל המעוניין הצהרת נגישות