טיפול בחרדה ודיכאון

למה טיפול בחרדה ודיכאון נשמע כזה מסובך

ואיך 3 דברים פשוטים יגרמו לך להסתכל על הדברים אחרת


אבל לפני שנתחיל להסביר למה טיפול בחרדה ודיכאון זה באמת לא סוף העולם אני רוצה לשאול אותך שאלה קטנה.

האם חשבת פעם למה טיפול בחרדה ודיכאון נשמע כל כך מסובך? למה כל כך הרבה אנשים חושבים שמי שזקוק לטיפול בחרדה ודיכאון הוא חולה? למה אף אחד לא מתיחס לזה כמשהו פשוט יותר. כמו שיש טיפול שיניים למשל אז גם יש טיפול בחרדה ודיכאון. למה המילה הזאת: "טיפול בחרדה ודיכאון" מעוררת כל כך הרבה נורות אדומות אצלנו? מכירים את התחושה הזאת כשאנשים סביבך נדים בראשם, כאילו היית חולה במחלה חשוכת מרפא.

אז עכשיו אני רוצה לגלות לך את הדבר הפשוט הראשון. חרדה ודיכאון הם לא מחלה. גם כשהם באים ביחד, גם כשהם כל כך מפחידים. אתה לא חולה. יש לך אמנם פצע גדול וכואב שממש משבית אותך אבל אתה בריא, אתה בסדר. אתה לא חולה במחלה חשוכת מרפא, אין לך בעיה במוח. הסבל הוא באמת אדיר קשה ממש לתאר אותו. ומי שלא חווה התקף חרדה ודיכאון לא יבין זאת לעולם. אבל אם עדיין יש בך את המודעות לעצמך, אם יש לך את הרצון למצוא טיפול בחרדה ודיכאון, זה אומר הרבה עליך. זה אומר שיש לך נפש בריאה. נפש בריאה עם פצע כואב מאוד. אבל כשהנפש בריאה כשיש לך את המודעות למה שקורה איתך, יש סיכוי טוב לריפוי הפצע.

זה אולי יהיה קשה ואולי יהיה צורך בטיפול בחרדה ודיכאון, אבל הטיפול יבוא מתוכך. וזה הדבר השני שחשוב לדעת. יש לך את הכוח לרפא את עצמך. יש לך עוצמות אדירות של חיים בתוכך פנימה. אני אוכל לעזור לך להאמין בעצמך, להתגבר על המחסומים הנפשיים ולפרוץ החוצה. אבל בסופו של דבר הריפוי תלוי רק בך. אתה תיתן לעצמך טיפול בחרדה ודיכאון, אני רק אנחה אותך לטיפול.

כשתקבל טיפול בחרדה ודיכאון אצלי אני לא אתן לך תרופות שישתיקו לך את הרגשות. אני גם לא אלמד אותך איך להתגבר ולהתגבר. אני פשוט אעזור לך להקשיב לרגש שלך. להקשיב לדברים האמיתיים שגרמו לך את החרדה ואת הדיכאון. להקשיב לנפש שלך, מתוך ההקשבה הזו יבוא הפיתרון, מתוך האפשרות להקשיב לעצמך ולקבל את עצמך מהר מאוד גם השמחה תגיע.

הדבר השלישי הוא פשוט רשימה ארוכה של אנשים שעברו טיפול קצר בחרדה ודיכאון ב שיטת TAT והיום הם חיים באיזון נכון עם הרגשות שלהם. הם יודעים לקבל את עצמם לשמוח במה שיש להם. "הטיפול שלך מתן, החזיר אותי לעצמי סוף סוף" אמר לי מטופל אחד לא מזמן. זה לא קסם, זו פשוט העצמה שטמונה בך. עצמת הרצון שלך, עצמת הבחירה החופשית שלך. באמצעות הטיפול בחרדה ודיכאון אני רק אעזור לך לגלות את העוצמות החבויות בך בפנים. לגלות את האדם השמח שבך, את האדם הבטוח, השלו, הבוחר שיש בך. אני מאמין בך ובכוח שלך להשתנות.

כבר עכשיו אני ממליץ לך להשאיר את הפרטים כאן למטה. אני מבטיח לחזור כשאוכל ולתת לך את הטיפול הטוב ביותר בחרדה ודיכאון. אני כבר מחכה לראות אותך יוצא שמח מהקליניקה שלי. זה האושר הכי גדול בשבילי.

אז כדאי לך להתחיל כבר עכשיו עם הצעד הראשון – רק ללחוץ כאן, ונדבר.

להתראות

מתן

כן, אני רוצה טיפול בחרדה ודיכאון

גם אני, כמוך שונא ספאם. המייל שלך ישמש אותי רק לשליחה של עדכונים רלוונטיים. אפשר להפסיק את קבלת העדכונים בלחיצת כפתור בכל רגע. מבטיח :)

הבהרה: כל הנאמר באתר ובדף זה ובהמלצות שלי, ניתן על ידי על פי ניסיוני ומיטב הבנתני בלבד. אין באמור משום הנחיה לטיפול ואין הוא מחליף התייעצות עם רופא ואין בו המלצות או הנחיות של רופא. כל העושה שימוש בנאמר באתר זה, לגבי עצמו או אחרים, עושה זאת על אחריותו האישית בלבד. לכל המעוניין הצהרת נגישות