התקף חרדה? הדרך היעילה ביותר להיפטר ממנו

  • טיפול אישי ממוקד ויעיל
  • ללא תרופות וללא מגע פיזי במטופל
  • התקף החרדה כבר מאחור

    התקף החרדה כבר לא מפחיד אותי
    אחרי טיפול עם מתן אני בטוח שהוא כבר לא יחזור

חויתם פעם התקף חרדה בעצמכם? חויתם התקף חרדה של אדם קרוב? התקף חרדה נראה לכם דבר מפחיד ומאיים? משפטים כמו: "אני לא מסוגל לשלוט בגוף שלי" נשמעים לכם מוכרים?

תנו לי לגלות לכם מה הדרך הטובה ביותר לחיים שמחים בלי התקף חרדה אחד.

לא. אני לא הולך להציע לכם תרופות טבעיות או פסיכיאטריות. תרופות בהרבה מקרים אכן מנטרלות התקף חרדה בודד אבל כל עוד לא תמשיכו לקחת את התרופות יגיע עוד התקף חרדה ועוד אחד.

אני לא הולך להציע לכם כל מיני פתרונות קסם. לא עיסויים ולא מגע עדין. אין לי כוחות רוחניים על טבעיים ולא כוחות ריפוי מיוחדים. אני אדם ממש כמוכם, יציר כפיו של אלוקים.

אני גם לא הולך ללמד אתכם לבצע כל מיני תרגילי הרפיה. תרגילי הרפיה עוזרים להקל על התקף חרדה אבל גם הם לא מונעים את התקף החרדה הבא.

אני גם לא הולך לשכנע אתכם שזה לא הגיוני לפחד כל כך, רוב מי שחווה התקף חרדה יודע שכשמגיע התקף חרדה ההגיון ממש לא משכנע...

אני לא יודע מה הסיבות להתקף החרדה שלכם, ולא אחפור לכם בנשמה בנסיון הגיוני פסיכולוגי להבין את כל הסיבות להתקפי החרדה.

מי שחווה התקף חרדה יודע שלא מדובר בדבר הגיוני, אלא בדחף ששולט לכם בגוף.

התקף חרדה מתרחש כאשר תת המודע שלכם שולח אותות מצוקה ואזהרה. הוא אומר לגוף שלכם שמשהו מסוכן עומד להתרחש. מנגנון ההגנה הטבעי של הגוף שלכם שולח התקף חרדה – כדי לשמור עליכם מ'הדבר' המסוכן הזה.

אנחנו נשב זה מול זה ובאמצעות טכניקה פשוטה ויעילה שיטת TAT, נגיע אחרי מספר מפגשים לרגיעה וחיים שלוים בלי זכר לאיזשהו התקף חרדה.

אנחנו לא נלמד איך לשלוט בהתקף חרדה אלא נלמד את תת המודע שלנו שאין לו ממה לפחד, והתקף החרדה כבר לא יחזור על עצמו שוב.

אחרי מספר מפגשים בעצמכם תרגישו את השינוי. לא רק שכבר לא תחוו שום התקף חרדה, אלא תרגישו רגועים ושמחים יותר.

כל מה שנשאר לכם לעשות זה להשאיר את הפרטים שלכם כאן וללחוץ על הכפתור שם למטה, אני כבר אחזור אליכם.

להתראות בקרוב

מתן

כן, אני רוצה שהתקפי החרדה יעלמו - ולתמיד!

גם אני, כמוך שונא ספאם. המייל שלך ישמש אותי רק לשליחה של עדכונים רלוונטיים. אפשר להפסיק את קבלת העדכונים בלחיצת כפתור בכל רגע. מבטיח :)

הבהרה: כל הנאמר באתר ובדף זה ובהמלצות שלי, ניתן על ידי על פי ניסיוני ומיטב הבנתני בלבד. אין באמור משום הנחיה לטיפול ואין הוא מחליף התייעצות עם רופא ואין בו המלצות או הנחיות של רופא. כל העושה שימוש בנאמר באתר זה, לגבי עצמו או אחרים, עושה זאת על אחריותו האישית בלבד. לכל המעוניין הצהרת נגישות