אימון לזוגיות " />

אימון לזוגיות

אימון לזוגיות שיסיר ממך את כל המחסומים
ויביא אותך לזוגיות שכה חיפשת

המחסום הראשון שאותו כבר עברת!!!

האמת שאם הגעת לכאן את המחסום הראשון כבר עברת. אם מעניין אותך לשמוע על אימון לזוגיות, כבר עשית את חצי הדרך. למה? כי יש לך אמונה בעצמך. אמונה שהכל נמצא בידיים שלך. וכל מה שצריך זה קצת הנחיה, אימון לזוגיות שיביא אותך למקום טוב של מציאת זוגיות בלי מחסומים ובלי מכשולים.

אני רוצה לומר לך שאני מאוד מעריך את ההחלטה שלך לשקול ברצינות אימון לזוגיות. נתקלתי בהרבה אנשים שתולים את הקשיים שלהם במציאת זוגיות בכל מיני דברים שבכלל לא תלויים בהם. ולכן המסקנה שלהם היא שאין מה לעשות צריך לחכות ולחכות ולחכות שיקרה משהו. על אימון לזוגיות הם אפילו לא חושבים כי זה הרי לא תלוי בהם. הם מרגישים שהם לא מסוגלים לשנות שום דבר. ולכן האמונה שלך בעצמך, בזה שהשינוי בידיים שלך, ראויה להערכה רבה. האמונה שלך בעצמך תוביל אותך מהר מאוד לזוגיות מאושרת. אימון לזוגיות רק יעזור לך להוציא לפועל את כל הכוחות שכבר נמצאים בתוכך. אימון לזוגיות שיעזור לך להסיר את כל המחסומים שעומדים בדרך לזוגיות המאושרת שלה כה חיכית.

איזה עוד מחסומים עומדים בדרך לזוגיות מאושרת

ודאי שאלת את עצמך לא פעם: מה מפריע לי למצוא זוגיות מאושרת? מה חוסם אותי? מה תוקע אותי ומונע ממני להגיע לזוגיות מאושרת?

ייתכן שיש לך רק הרגשה כללית כזו שהכל תקוע. שמשהו פשוט תקוע וקשה לך אפילו להגדיר אותו . אם זה המקרה באמצעות אימון לזוגיות נוכל לגלות מהו המחסום ופשוט להסיר אותו. לא תמיד נגלה מהו המחסום כי לפעמים הוא חבוי עמוק עמוק בתת המודע. אבל באמצעות השיטה החדשנית לאימון לזוגיות נגיע ישירות לתת המודע והמחסום פשוט יעלם, בלי לדעת אפילו מה חסם אותנו.

ישנם הרבה דברים שיכולים לחסום אותך במציאת זוגיות. מחסומים שאותם נוכל להסיר באמצעות אימון לזוגיות. זה יכול להיות פשוט פחד מזוגיות, או פחד מאינטימיות. זה יכול להיות סוג של פחד להחליט, קושי בקבלת החלטה שזה האדם איתו הייתי רוצה לבלות את שארית חיי. יכול להיות פשוט סוג של חוסר ביטחון עצמי שאותו אני מפגינים בפני הצד השני בלי לדעת אפילו. חוסר הביטחון אותו אנו מפגינים גורם לצד השני להתרחק מאיתנו ולהפוך את הפגישה לעוד אכזבה בשרשרת האכזבות.

לפעמים גם שרשרת אכזבות מהעבר, או אפילו חווית אכזבה מאוד קשה מהעבר יכולים לשים מחסום תת מודע בפנינו. אנחנו מגיעים לעוד דייט וכל שרשרת האכזבות מלווה אותנו ברקע. לא תמיד אנו מודעים לזה אבל החוויות הקשות מהעבר פשוט מסרבות להישכח ומשפיעות על ההווה. גם הצד השני חש זאת ופשוט מתרחק.

המשותף לכל המחסומים האלו שהם מגיעים ישירות מתת המודע שלנו. לפעמים מספיק להיות מודעים למחסומים וכבר פתרנו את הבעיה. אבל לפעמים לא מספיקות כל התובנות כי תת המודע חזק מאיתנו. הוא שולח את חוסר הביטחון ואנחנו לא מסוגלים להתגבר עליו. לזה לא יעזור אימון רגיל לזוגיות. בשביל זה נוצרה השיטה החדשנית שיטת TAT שנותנת אימון לזוגיות לתת המודע. אימון זוגיות שמשפיע ישירות על תת המודע ופותר את המחסומים.

אם היו לך חוויות לא נעימות מהעבר נעבוד גם עליהם באימון לזוגיות. אחרי האימון לזוגיות הם פשוט יעלמו לך מתת המודע, יעלמו לך מהראש וההשפעה ההרסנית שלהם תיפסק. באימון לזוגיות ב שיטת TAT עזרתי כבר להרבה אנשים, זו שיטה חדשנית ויעילה שנותנת בין השאר גם טיפול בחרדות קשות בצורה יעילה ומהירה. ואגב גם אני אישית חויתי רווקות מאוחרת עד שמצאתי את בת זוגי. אני עד היום זוכר כמה חויית הבדידות היתה קשה לי, ושמח שאני יכול לעזור לעוד אנשים לצאת מהבדידות ולהיכנס לחיים של זוגיות מאושרת.

איך מתנהל תהליך האימון לזוגיות?

כמו שכתבתי יכולים להיות הרבה גורמים לקשיים בזוגיות. ייתכנו הרבה דברים שעליהם צריך להתאמן ולפני שניגשים לאימון לזוגיות חשוב לעשות סדר ולראות על מה צריך לעבוד. ככל שהיה לי יותר נסיון באימון לזוגיות ראיתי שחשוב מאוד משהו שיעשה סדר בדברים. ברגע שיש מודעות לדברים שעליהם צריך לעבוד האימון נעשה ממוקד יותר יעיל יותר וקצר יותר.

בשביל המטרה הזו אני נעזר באשתי. אשתי, אלישבע, היא מפענחת ציורים מומחית. המפגש הראשון יהיה איתה לאחר שקיבלה ציור שלך בדואר ופיענחה אותו. היא תעזור לך לעשות סדר בדברים ולהביא למודעות את הדברים שעליהם צריך לעבוד באימון. לאחר מפגש אחד עם אלישבע נתחיל תהליך של אימון לזוגיות שיהיה ממוקד ויעיל.

כמה זמן ייקח האימון לזוגיות?

כל אחד הוא שונה, אדם הוא לא מכונה ולכן לא תמיד ניתן לדעת כמה זמן זה ייקח. זה יכול היות קצר מאוד ויכול להיות ארוך יותר. לפעמים ישנם כמה מחסומים ולכל מחסום נצטרך להקדיש מספר פגישות, ולפעמים כמה מחסומים יפתרו ביחד במספר פגישות מועט. במהלך הפגישות נחוש כיצד המחסומים פשוט נעלמים אחד אחרי השני. מחסום שנעלם ישפיע כמובן על כל החיים שלך. אם למשל המחסום הוא חוסר ביטחון עצמי, אז הביטחון ישוב אליך גם עם אנשים אחרים. אם המחסום הוא אכזבות מהעבר, הרגשות הקשים שקשורות לאכזבות הללו פשוט יעלמו. וכך האימון לזוגיות יביא אותך למקום שמח יותר וטוב יותר בכל החיים שלך.

תוך כדי האימון לזוגיות תחוש כיצד מחסום אחרי מחסום נעלם והחיים שלך הופכים להיות טובים ומאושרים יותר. וכמובן שתוך זמן לא רב תגיע הזוגיות המאושרת שכה ציפית לה.

אז כדאי לך כבר עכשיו להשאיר את הפרטים שלך כאן למטה ונוכל להתקדם ביחד באימון זוגיות לתת המודע שיביא אותך לזוגיות מאושרת בקרוב ממש.

כן, אני רוצה למצוא זוגיות שמחה כבר עכשיו

גם אני, כמוך שונא ספאם. המייל שלך ישמש אותי רק לשליחה של עדכונים רלוונטיים. אפשר להפסיק את קבלת העדכונים בלחיצת כפתור בכל רגע. מבטיח :)

הבהרה: כל הנאמר באתר ובדף זה ובהמלצות שלי, ניתן על ידי על פי ניסיוני ומיטב הבנתני בלבד. אין באמור משום הנחיה לטיפול ואין הוא מחליף התייעצות עם רופא ואין בו המלצות או הנחיות של רופא. כל העושה שימוש בנאמר באתר זה, לגבי עצמו או אחרים, עושה זאת על אחריותו האישית בלבד.

אפשר להתכתב איתי כאן, אני זמין