טיפול בשיטת TAT בתהליך מהיר פשוט וקל

  • טיפול אישי ממוקד וקצר מועד
  • ללא תרופות וללא מגע פיזי במטופל
  • 97.5% הצלחה

    שיטת TAT

כשנכנסת לאתר שלי בטח שאלת את עצמך: "מה זה שיטת TAT?" איך זה עובד? זה סוג של טיפול פסיכולוגי?

בוודאי שמת לב שכתבתי ששיטת TAT היא לא טיפול תרופתי וגם לא טיפול פיזי. אני לא נוגע בך כשאני עושה את הטיפול אלא רק מדבר. ואז אולי שאלת את עצמך: איך יכול להיות דבר כזה. אומרים כמה משפטים והכל עובר?

אז איך שיטת TAT עובדת? זה קסם?

אז האמת שאין פה שום קסם בשיטת TAT. במוח יש לנו חלק הנקרא תת מודע,תת המודע שלנו אוגר הרבה מידע. בחלקו אנחנו מעוניינים, וחלקו האחר, פשוט נכנס אלינו 'בדלת האחורית'. למשל: אדם הצופה בפרסומת של חברת משקאות מספר פעמים עשוי לבחור דווקא את המשקה שראה בפרסומת. דוגמא נוספת, אמא שמזהירה את הבן שלה פעמים רבות, עשויה להכניס לו לתת מודע, הרבה פחדים וחששות.

שיטת TAT היא טכניקה הפועלת על התת מודע, באמצעותה אפשר לבחור אילו דברים יהיו בתת המודע ואילו דברים לא יהיו. התפקיד שלי הוא, להנחות אותך להגיע לריפוי באמצעות שיח עם תת המודע שלך בשיטת TAT. כמקצוען מוסמך בשיטת TAT אוכל לעזור לך לרפא את המקומות ה'לא כל כך נעימים' לאפשר לך לבחור מה להרגיש, לחוות או לחשוב. בשיטת TAT אני לא מעביר אלייך אנרגיות ולא מכשף אותך. אני סך הכל מנחה את התת מודע שלך/ את הנפש שלך לריפוי ולהרגשה טובה יותר עם עצמך.

והאמת, שגם אני לפני שחויתי את עצמת הטיפול בשיטת TAT. לא האמנתי ששיטת TAT בכלל יכולה לעשות משהו. אני זוכר שאמרתי לאשתי תראי לא יודע מה זה TAT אני לא מאמין בכל מיני שיטות אלטרנטיביות אבל ננסה.

את תוצאות הטיפול בשיטת TAT ראיתי על עצמי. כן אני אישית השתנתי ממש בזכות שיטת .TAT הפכתי מאדם חסר ביטחון עם חרדה חברתית לאדם אחר. היום אני ברוך ה' נוכח ועוזר להרבה אנשים להרפא מהחרדות שלהם ומעוד דברים ששיטת TAT מטפלת בהם.

כל כך התלהבתי משיטת TAT עד שלמדתי אותה בעצמי כדי לעזור לעוד אנשים להיות שלוים שמחים ורגועים.

האם צריך לחוות דברים מהעבר או לספר לך עליהם כדי להרפא?

לא חייבים לחווות שום דבר וגם לא חייבים לספר לי חויות לא נעימות. אם היתה לך חויה לא נעימה שמציקה לך פשוט נקרא לה "הדבר הזה" ונטפל בה. מספיק שהנפש שלך יודעת מה קרה. אני לא פסיכולוג ולא אחפור לך בנשמה.

האם צריך להשתנות או להעלם כדי להרפא?

אני מודע לזה שיש כל מיני שיטות שדורשות ממך להעלם או להיות כלום. או שדורשות ממך להשתלט על עצמך. בשיטת TAT אנחנו אוהבים כל חלק שבנו ולא מדחיקים שום דבר שקיים בנו. מקבלים את עצמנו כמו שאנחנו ואת אחרים כמו שהם. בשיטת TAT אנחנו עובדים על נוכחות. התפיסה שלנו היא שצריך להיות נוכח ולא להעלם ולההפך לאויר. אנחנו פה בעולם כדי להיות ולהשפיע ולא כדי לברוח.

כמה זמן זה לוקח?

שיטת TAT כמו כל שיטה שמטפלת בנפש הוא לא מדע מדוייק. זה תלוי בכל אחד לפי מה שהוא. אני יכול לומר רק שני דברים.

א. מנסיוני שיטת TAT מהירה יותר מכל שיטה אחרת.

ב. מנסיוני בטיפול בחרדות אצל ילדים בשיטת TAT רואים שינוי מאוד מהיר, לפעמים כבר אחרי טיפול אחד בלבד.

האם הבעיה תחזור שוב?

טיפול TAT מטפל בשורש הבעיה ולכן אחרי שנסיים ביחד סדרת טיפולים הבעיה תעלם ולתמיד.

ולסיום יש לי עידכון חשוב מאוד בשבילך

כיום לאחר הרבה שנות נסיון פיתחתי את שיטת TAT ואני מציע לכל מי שחפץ בכך לעבוד קצת אחרת. צורת העבודה שלי מקבלת את הבסיס של שיטת TAT, משכללת אותה והופכת אותה להרבה יותר יעילה. אני עדיין מעניק למי שמעדיף, טיפול גם בשיטת TAT הקלאסית בדיוק לפי ההוראות של טאפאס פלמינג וללא כל שינוי. 

אז קדימה – רק למלא את הפרטים כאן למטה ואחזור אליך בהקדם.

יכולים להגיב כאן ולשאול כל שאלה - אשמח לענות בהקדם

* יש למלא
1000

תגובות

נוה מדהלה

אהלן , שמח לומר שמילאת בי הרבה מאוד תקווה בזכות הטקסט שכתבת.

אני סובל הרבה זמן יחסית מגלובוס היסטרוקוס, מן תחושה של עצם שתקועה בגרון. מאוד אשמח אם תחזור אליי כי מאוד קשה להתמודד עם התחושה הזאת ללא שום הכוונה.

תודה מראש😁

מתן לוי

שלום נוה ! בהחלט טיפלנו בהרבה מקרים של תחושה כזו של עצם בגרון. בדרך כלל אפשר לראות איך התחושה הזו הולכת ומשתחררת ממש תוך כדי טיפול כשאנחנו עובדים על הטראומות או הדברים שקשורים לזה. בפרט אם אתה אדם רגשי אז השינוי ממש מהיר בדרך כלל.

דדלוס

שלום האם זה מתאים לילד בן 12 עם דיכאון מז׳ורי ואובדנות על רקע טראומה

מתן לוי

שלום דדלוס! בהחלט אנחנו מטפלים גם במקרים כאלו בשיטת TATאפשר לטפל בטראומה והדברים יחלפו כלא היו. יש מקרים שבהם הטיפול הטוב ביותר לילד הוא דרך ההורים כדי לדעת אם זה המקרה נצטרך לשוחח

נירה משה

האם יכול לעזור בOcd???

מתן לוי

בהחלט יכול לעזור בocd. טיפלנו ומטפלים כל הזמן בכמה וכמה מקרים של ocd באמצעות שיטת טאט ובשיטת הטיפול שלנו

חנה

האם שיטת tat יעילה גם לטיפול בבעיות גופניות?

מתן לוי

שיטת טאט בהחלט יעילה גם לבעיות גופניות - אבל רק לאכלו שהשורש שלהם נפשי. ואם לא נותנים טיפול רפואי לבעיה גופנית ובמקום זאת פונים לטיפול אצלנו - זה לא יפתור את הבעיה. אגב, נתקלנו בלא מעט מקרים שרופאים לא מצאו מה הביעה ותלו אותה בחרדות ודברים נפשיים ובסופו של דבר הבעיה רק הלכה וגדלה בגלל שלא קיבלה טיפול גופני ראוי. בדרך כלל בשיחה הראשונית לפני שבכלל אנחנו מציעים טיפול בשיטת טאט אנחנו מנסים לברר האם מדובר אכן בבעיה נפשית או שזו בעיה נטו פיזית שדורשת טיפול רפואי ראוי.

כן, אני רוצה כבר עכשיו לקבל טיפול חדשני ויעיל

גם אני, כמוך שונא ספאם. המייל שלך ישמש אותי רק לשליחה של עדכונים רלוונטיים. אפשר להפסיק את קבלת העדכונים בלחיצת כפתור בכל רגע. מבטיח :)

הבהרה: כל הנאמר באתר ובדף זה ובהמלצות שלי, ניתן על ידי על פי ניסיוני ומיטב הבנתני בלבד. אין באמור משום הנחיה לטיפול ואין הוא מחליף התייעצות עם רופא ואין בו המלצות או הנחיות של רופא. כל העושה שימוש בנאמר באתר זה, לגבי עצמו או אחרים, עושה זאת על אחריותו האישית בלבד.