טיפול בחרדות שבאמת עובד
  סרטון קצר וחשוב - חשוב להדליק רמקולים!

  מה אומרים עלי

  אין מילים הגעתי למתן במצב של חרדות איומות... וכבר בפגישה הראשונה מתן סייע לי בהפחתת החרדה באופן משמעותי נפגשנו מספר פעמים והחרדות נעלמו ...להמשך

  למתן הגעתי כבר שבורה. הרגשתי לכודה בגוף שלי ולא ממש חשבתי שמשהו יכול לעזור... מטיפול לטיפול הרגשתי יותר ויותר טוב. כמו קסם... בעקבות ההרגשה הטובה שחזרה גם יצאתי מהבית ומצאתי עבודה טובה ואני כרגע ממש מרגישה שקיבלתי את החיים שלי בחזרה. ...להמשך

  מתן,אשתי ואני עוד מתרגשים, הילד כבר לא קם בלילה. מילד פראי ששותק הוא השתנה ב 180 מעלות ! שקלנו אף רטלין כי הוא התהלך כסהרורי וצעק שיש אזעקות ואחרי טיפול אחד בחרדות, הכל נעלם!! אפילו המורה שלו שיבחה
  ב. י. ממעלה אדומים      לעוד המלצות לחץ כאן  

החרדות רק התחילו?

לא חייבים להגיע איתם לבית חולים

בסדרת סרטונים קצרה תקבלו

עזרה ראשונה לחרדה

מתן, קח אותי לסרטונים

אצלי לא תלמד עוד דרך להתמודדות עם חרדה

הפחד שלך פשוט יעלם

טיפול טבעי בחרדות ללא תרופות או מגע פיזי בך

עוזר גם לחרדות קשות ולנוטלי תרופות לחרדה

שלום שמי מתן לוי,

ואני עוזר להרבה אנשים להיפטר מהחרדות שלהם.

הטיפול בחרדות הוא בשיטה חדשנית ויעילה, שבעזרתה גם אני השתחררתי מהחרדות שהיו לי בעבר הרחוק, על השיטה הזו אספר לך בהמשך.

אבל לפני זה רציתי לומר לך כמה דברים חשובים על טיפול בחרדות


ייתכן שחשבת, שטיפול בחרדות זה דבר מורכב ומסובך.

אולי ניסית, להילחם בחרדות בעצמך או באמצעות טיפול פסיכולוגי והמאבק לא היה פשוט בכלל.

ייתכן וחשבת, שטיפול בחרדות זה דבר שלוקח הרבה זמן. צריך ללכת להרבה פגישות עם מומחים בתחום, לתרגל הרבה, ולעבוד קשה עד שכל הצרות יעלמו.

אולי היו כאלו שאמרו לך, שזה לא פשוט. צריך לפחות חדשיים שלושה. יש כאלו שאולי אמרו לך שחייבים לקחת תרופות, ובלי תרופות לא יהיה לך מספיק כוח כדי להילחם בחרדה.

אולי אפילו שמעת, שאי אפשר לטפל בחרדות עד הסוף, והם יישארו איתך לתמיד.

אז יש לי חדשות טובות עבורך, גם אני לא האמנתי שאפשר להיפטר מחרדות כל כך מהר. הייתי רחוק כל כך מרעיון של טיפול וחשבתי ששום דבר לא יכול לעזור לי. אבל אז בעצתה של אשתי היקרה, עברתי טיפול בחרדות בשיטת TAT וחויתי בעצמי את הטיפול המהיר והיסודי. כל כך התלהבתי מהשיטה עד שלמדתי אותה בעצמי והיום אני עוזר להרבה אנשים להיפטר מהחרדות שלהם אחת ולתמיד!

.בהמשך הצטרפה אלי אשתי אלישבע, למדה את השיטה והיא זו שמטפלת בנשי עם הזמן רכשנו ניסיון ופיתחנו שיטה משלנו לטיפול בחרדות שמבוססת בחלקה על שיטת טאט.

אבל לפני שאספר לך על שיטת TAT. ועל השינויים שעשינו אנחנו, אני רוצה לשאול אותך מספר שאלות. האם חשבת אי פעם מה המקור של החרדה? מאיפה היא פתאום הגיעה? למה כל האנשים חיים ללא חרדות ואני כן? למה לבן היקר שלי יש כאלו חרדות? איך להילחם בהם?

אחרי ששאלת את עצמך את כל השאלות האלו אני רוצה לגלות לך את הסוד שלי. טיפול בחרדות הוא כמו טיפול בכאב. אפשר להילחם בו, לנסות להעלים אותו, אבל הכאב הוא רק סימפטום. יש פצע שגורם לכאב ואם לא נרפא את הפצע וניקח רק משככי כאבים, הסוף לא יהיה טוב. אני באמת לא נותן טיפול בחרדות עצמן, אני מטפל במה שגורם אותן. וכמו הגורם לכאב גם כאן הגורם לחרדה הוא סוג של פצע בנפש. הפצע הזה קיים בך ואת הפצע הזה אנחנו נרפא, והחרדות ייעלמו מעצמן.

אבל כאן אני חייב להבהיר משהו חשוב, אני לא חייב לדעת מהו הפצע שבנפש. אם קשה לך לדבר על כל מיני דברים לא נעימים שקרו אתה לא חייב לספר לי. טיפול בחרדות בשיטת TAT יעבוד גם אם לא תגיד לי כלום. כבר טיפלתי בכמה וכמה אנשים שלא ידעתי ואני עד היום לא יודע איזו טראומה הם עברו.

לסיום, אני רוצה לספר לך על השמחה שיש לי כשאני רואה אדם שמרגיש טוב יותר, משוחרר יותר ושמח יותר. אין כמו חיוך על פנים של אדם שיוצא מהקליניקה שלי שמח, ואני רוצה שגם אתה תצא שמח גם בלי לעבור מסע תלאות ארוך של טיפול בחרדות.

והנה  בשורה משמחת אחרי כעשור של טיפול בחרדות הכנתי את המדריך לחיים ללא חרדות. מדריך שיוכל לאפשר לך להיפטר מהחרדות לגמרי בעצמך.

עוד פרטים על המדריך תוכלו למצוא כאן

מעוניינים לקבוע טיפול איתי או עם אלישבע? מוזמנים ללחוץ על הכפתור שיוביל אתכם לכל הפרטים על הטיפול. גם פרטים טכניים וגם פרטים מהותיים. לאחר שתקראו את כל הפרטים תוכלו להשאיר את הפרטים שלכם ואשתדל לחזור אליכם כשאוכל.

אני רוצה לדעת עוד

גם אני, כמוך שונא ספאם. המייל שלך ישמש אותי רק לשליחה של עדכונים רלוונטיים. אפשר להפסיק את קבלת העדכונים בלחיצת כפתור בכל רגע. מבטיח :)

איפה אוכל לקבל את הטיפול בחרדות?

 • הקליניקה שלנו לטיפול בחרדות בירושלים
 • טיפול בחרדות בשיחת וידאו בזום
 • טיפול בחרדות בתל אביב עם מטפל TAT מוסמך
 • new!!! anxiety treatment in english
  • מי נותן את הטיפול?
  • את הטיפול אפשר לעשות אצלי - מתן לוי
  • או אצל אשתי אלישבע לוי
  • 0523262297
  • לחץ להצגת מספרי הטלפון בירושלים
  אפשר להתכתב איתי כאן, אני זמין