אחרי כמה מפגשים הפוסט טראומה פשוט תיעלם בתהליך מהיר פשוט וקל

  • טיפול אישי ממוקד וקצר מועד
  • ללא תרופות וללא מגע פיזי במטופל
  • 97.5% הצלחה

    טיפול בפוסט טראומהאם הגעת לכאן כנראה שיש לך רצון גדול להיפטר מהפוסט טראומה אחת ולתמיד, ואולי גם יש לך תקוה שזה יכול לקרות מהר מכפי שחשבת. אז אני שמח לבשר לך שעשית כבר צעד גדול שיוביל אותך להיפטר מכל התסמינים של הפוסט טראומה ולחיות חיים טובים ומאושרים.

יכול להיות שאמרו לך שאי אפשר להיפטר מפוסט טראומה והדבר היחיד שאפשר לעשות הוא לקחת תרופות או לקבל ייעוץ מעורך דין כדי לקבל כסף מביטוח לאומי. אבל אם הגעת לכאן כנראה שיש לך דעה אחרת.

היו אולי כאלו שהזהירו אותך שבטיפול פסיכולוגי יש צורך לחזור על המאורעות הטראומתיים שוב ושוב וזה יהיה מאוד קשה. וזה באמת מאוד קשה. חויות שגורמות לתסמין פוסט טראומה הם בדרך כלל מאוד קשות, הזכרונות קשים, ומי שלא חווה אותם לא יבין את עוצמת הקושי לעולם.

אז הבשורה השניה שלי עבורך היא, שלא צריך לספר לי שום דבר. וכדי לטפל בהצלחה, אני לא צריך לדעת דבר וחצי דבר, לא על טראומה ולא על פוסט טראומה. עם שיטת הטיפול TAT אפשר להרפא מכל התסמינים של פוסט טראומה ללא חויה מחדש של האירועים. "ואני לא אחפור לך בנשמה, ולא אחטט לך במה שהיה לפני שנה, שנתיים, שלושים שנה...". מה שחשוב לי זו ההרגשה הטובה שלך לאחר הטיפול: שלוה, שמחה ורוגע.

הדבר השלישי שאולי אמרו לך הוא שכדי להיפטר מתסמינים של פוסט טראומה חייבים לעבור תהליך ארוך ומייגע. זה לא יפתר בפעם אחת ולפעמים חייבים לקחת תרופות. אז אני רוצה לומר לך שגם אני חשבתי כך עד שגיליתי ממש משמיים את הטיפול בשיטת TAT. והדרך לריפוי היתה מהירה הרבה יורת מכל מה שדמיינתי.

שלא כמו שימוש בתרופות שבדרך כלל מטפל רק בסימפטומים, בתסמינים של פוסט טראומה, שיטת הטיפול TAT פותרת את הבעיה מהשורש ולא רק בתסמינים החיצוניים שלה.

אני דבר שמשמח אותי יותר מלראות אותך בהסתכלות אחורה לעבר הטראומה בצחוק של שפתיך, כל התסמינים של הפוסט טראומה חלפו והחיים שוב מאירים לך פנים.

אז תשאיר את הפרטים שלך כאן, והטראומה כבר בדרך החוצה.

גם אני, כמוך שונא ספאם. המייל שלך ישמש אותי רק לשליחה של עדכונים רלוונטיים. אפשר להפסיק את קבלת העדכונים בלחיצת כפתור בכל רגע. מבטיח :)

הבהרה: כל הנאמר באתר ובדף זה ובהמלצות שלי, ניתן על ידי על פי ניסיוני ומיטב הבנתני בלבד. אין באמור משום הנחיה לטיפול ואין הוא מחליף התייעצות עם רופא ואין בו המלצות או הנחיות של רופא. כל העושה שימוש בנאמר באתר זה, לגבי עצמו או אחרים, עושה זאת על אחריותו האישית בלבד. לכל המעוניין הצהרת נגישות