טיפול במחשבות טורדניות

טיפול במחשבות טורדניות יכול להיות כל כך פשוט

  • למה לא אמרו לי את זה קודם???


למה לא אמרו לי שיש טיפול במחשבות טורדניות? למה רק אמרו לי יש לך OCD, יש לך OCD, ורק הכניסו אותי ליותר מתח? למה אמרו לי שחייבים לקחת כדורים כטיפול במחשבות טורדניות, למה לא אמרו לי שאפשר גם אחרת? למה אמרו לי שטיפול במחשבות טורדניות הוא ארוך ומסובך? למה אמרו לי שחייבים להתגבר על זה לאט לאט? למה אמרו לי שאצטרך להשקיע הרבה מאמץ בהתמודדות עם חרדות ומחשבות טורדניות. למה אמרו לי שטיפול במחשבות טורדניות הוא כל כך קשה ומייגע?

אם רק היו אומרים לי שיש טיפול במחשבות טורדניות שלא מצריך את כל העמל הזה. שלא מצריך ממני כל הזמן להתגבר אפילו אם זה לאט לאט. אפילו לא לקחת כל מיני תרופות פסיכיאטריות ולקוות שתופעות הלואי יחלפו מהר.

אם רק הייתי יודע שיש טיפול במחשבות טורדניות שלא מגדיר אותי בכל מיני הגדרות. שלא מתמקד באבחנה המדויקת שלי כOCD. שלא מסתכל עלי כחולה נפש שמשהו בראש לא בסדר אצלו. להיות בטיפול אצל מישהו שמבין שעומד לפניו אדם, עם רגשות ומחשבות. לא להיות בטיפול אצל מישהו שמטפל במוח שלי אלא אצל מישהו שמטפל בי, מישהו שמטפל בנפש שלי.

כשאני טופלתי ב שיטת TAT, הרגשתי שרואים אותי כאדם. וכך גם אני רואה כל אחד שמגיע אלי לקליניקה. גם הטיפול במחשבות טורדניות הוא כזה. אני לא רואה אותך כאדם בעל מוח מקולקל שצריך לתקן אותו אלא כאדם. כן. כאדם בעל צלם אלוקים. אדם ממש כמוני.

אז כן. מחשבות טורדניות זה דבר נורמלי. כמעט אין אחד בעולם שאין מחשבות שמטרידות אותו. ולפעמים אנחנו גם עושים דברים לא הגיוניים כדי להילחם במחשבות האלו. אפשר לקרוא לזה טקסים. כן. ממש כמו מישהו שהגדירו שיש לו OCD. אצל כל אחד בעולם זה קיים ברמה זו או אחרת. וזה נורמלי. וזה בסדר גמור.

הבעיה מתחילה כשמחשבה רודפת מחשבה וזה פשוט לא נותן לנו מנוח. אבל זה לא אומר שמשהו לא בסדר אצלך במוח. זו פשוט הקצנה של המצב הטבעי הקיים אצל כל אחד כמעט. הפיתרון הוא טיפול במחשבות טורדניות שיחזיר אותך לאיזון. פשוט להיות עם המחשבות גם בלי שהם יטרידו אותך, ולהיות גם עם מחשבות אחרות ממש כמו כל אחד.

הטיפול במחשבות טורדניות פשוט ייתן לך איזון. איזון נפשי שמגיע מתוך רוגע. אנחנו לא נילחם במחשבות אנחנו נלמד את תת המודע שלנו לקבל אותם כמו שהם. עצם המלחמה במחשבות הטורדניות היא עצמה יוצרת את הבעיה במלוא חריפותה. כאשר אנחנו נלחמים במחשבות אנחנו בלי לשים לב מעצימים אותם. הטיפול במחשבות טורדניות יגרום לך לקחת את הדברים בפרופורציה ולא להתרגש מכל מחשבה שעוברת לך בראש.

אחרי סדרת טיפולים במחשבות טורדניות הרוגע פשוט יחזור לחיים שלך. אין לי אושר גדול מלראות עוד אדם יוצא שמח מהקליניקה שלי ולא מרגיש צורך לשוב אליה עוד.

אני ממליץ לך כבר עכשיו להשאיר את הפרטים שלך כאן למטה. אשמח לתת לך 17 דקות ייעוץ חינם. ואם אוכל אשמח להעניק לך טיפול במחשבות טורדניות שיחזיר את הרוגע והשלווה לחיים שלך.

כן, אני רוצה טיפול יעיל במחשבות טורדניות

גם אני, כמוך שונא ספאם. המייל שלך ישמש אותי רק לשליחה של עדכונים רלוונטיים. אפשר להפסיק את קבלת העדכונים בלחיצת כפתור בכל רגע. מבטיח :)

הבהרה: כל הנאמר באתר ובדף זה ובהמלצות שלי, ניתן על ידי על פי ניסיוני ומיטב הבנתני בלבד. אין באמור משום הנחיה לטיפול ואין הוא מחליף התייעצות עם רופא ואין בו המלצות או הנחיות של רופא. כל העושה שימוש בנאמר באתר זה, לגבי עצמו או אחרים, עושה זאת על אחריותו האישית בלבד. לכל המעוניין הצהרת נגישות