הילד שלך יפסיק לפחד בתהליך מהיר פשוט וקל

  • טיפול אישי ממוקד וקצר מועד
  • ללא תרופות וללא מגע פיזי בילד
  • 97.5% הצלחה

    טיפול בחרדות אצל ילדים

אני זוכר את זה כמו היום. הילד הגיע עם אביו אלי לקליניקה. הוא היה מהמטופלים הראשונים שלי, לילד הזה היו הרבה חרדות שהפריעו לו ולהוריו מאוד. חשבתי בליבי, הילד הזה בטח יזדקק לסדרה ארוכה של טיפולים מייגעים עד שנחוש בשינוי.עשיתי לו בסך הכל טיפול אחד, למחרת אבא שלו התקשר אלי בהתרגשות כולו מתפעל מהשינוי האדיר שחווה. האבא התרגש, אני התרגשתי ומאז החלטתי שאני רוצה להמשיך ולעזור לעוד ועוד ילדים להרגיש טוב יותר מהר יותר.

חרדות אצל ילדים הם דבר קשה גם להורה וגם לילד אבל הטיפול בהם בשיטת TAT יעיל במיוחד. ילד שגדל ולא מקבל טיפול, החרדה בדרך כלל רק מתעצמת והטיפול הופך לקשה יותר ויותר עם הזמן. ולכן אני ממליץ לכם הורים יקרים, אם הילד שלכם סובל מחרדה טפלו בה עוד היום. מידי יום, באים אליי לקליניקה הרבה מבוגרים שהילדות שלהם היתה רוויה בפחדים, ופתאום בסביבות גיל עשרים, הכל התפרץ והפך לחרדה. אבל אז הסבל כבר גדול יותר והטיפול גם הוא לא מהיר כל כך כמו אילו היה נעשה בעודו ילד.

פחדים אצל ילדים זה דבר די שכיח. כבר מגיל צעיר הילד לומד לפחד מקולות, מזרים, מדברים לא מוכרים... וזה טבעי, זה חלק מהתפתחות תקינה. כך הילד לומד להגן על עצמו. אבל כאשר הפחד הופך לחרדה לא מאוזנת, הדבר קשה גם לילד וגם להורים. חרדות אצל ילדים יכולות לנבוע מכל מיני סיבות. חלקם קשורות בכם ההורים וחלקם לא. כאשר ההורה גם הוא סובל מחרדה ברמה מסוימת והילד גדל תחת הפחד של ההורה. הרבה פעמים הפחד עובר מההורה לילד. גם בגלל שהילד גדל בצל אזהרות של ההורה וגם בגלל עצם השהות מגיל אפס עם הורה חרדתי. זו אחת הדרכים השכיחות ביותר להתפתחות חרדות אצל ילדים. במקרים כאלו אני ממליץ שגם ההורה יעבור טיפול וכך הטיפול בילד יהיה יותר אפקטיבי.

מקור נוסף לחרדות אצל ילדים, זה מטראומות שהם עברו. במקרים בהם מדובר בטראומה נקודתית, הטיפול יכול להיות קצר ומהיר באופן מפתיע.

פעמים רבות, חרדות אצל ילדים מופיעות בעקבות מתח בבית, חוסר שלום בית או גירושין. גם במקרים כאלו טיפול TAT מומלץ, ויש ביכולתו לסייע גם לילד וגם להורה.

אני ממליץ לכם כבר עכשיו ללחוץ כאן ולעזור לילד שלכם להשתחרר מהחרדה

גם אני, כמוך שונא ספאם. המייל שלך ישמש אותי רק לשליחה של עדכונים רלוונטיים. אפשר להפסיק את קבלת העדכונים בלחיצת כפתור בכל רגע. מבטיח :)

הבהרה: כל הנאמר באתר ובדף זה ובהמלצות שלי, ניתן על ידי על פי ניסיוני ומיטב הבנתני בלבד. אין באמור משום הנחיה לטיפול ואין הוא מחליף התייעצות עם רופא ואין בו המלצות או הנחיות של רופא. כל העושה שימוש בנאמר באתר זה, לגבי עצמו או אחרים, עושה זאת על אחריותו האישית בלבד.