פחד מאינטימיות

טיפול בפחד מאינטימיות בתהליך מהיר פשוט וקל

  • טיפול אישי ממוקד וקצר מועד
  • ללא תרופות וללא מגע פיזי במטופל
  • 97.5% הצלחה

    פחד מאינטימיות


קשה לך ליצור קשר זוגי? קשה לך בזוגיות עצמה? יש לך חשש להתקרב יותר מידי? יש לך פחד מאינטימיות.

רציתי להפתיע אותך, יש הרבה אנשים שחווים פחד מאינטימיות.להיות עם רמה מסוימת של פחד מאינטימיות זה רגיל ונורמלי לחלוטין. כן, אפשר לומר שלהרבה אנשים יש מידה מסוימת של פחד מאינטימיות.


אצל חלק מהאנשים הפחד מאינטימיות מגיע לפני קבלת החלטה האם להתחתן, אצל חלק גם קצת אחרי החתונה. המשותף לכולם שהם מעיזים, מקבלים החלטה, והפחד מאינטימיות מתפוגג מעצמו.

אם קשה לך לקבל החלטה. אם כל פעם שמגיע הרגע שצריך להתקרב ואז הפחד מאינטימיות מגיע וממש חוסם את הרגש שלך. אם חיפשת פיתרון שיעלים את הפחד מאינטימיות והדרך קדימה תהיה מהירה וקלה.

אני שמח לבשר לך שכבר עשית את חצי הדרך. כי יש הרבה אנשים שנשארים רווקים שנים רבות וכלל לא מודעים לפחד מאינטימיות שחוסם אותם. ונתקלתי אפילו בזוגות נשואים כמה שנים שהפחד מאינטימיות חוצץ ביניהם. הם לפעמים תרצו את זה במריבות או כל מיני סיבות לא חשובות. אבל אם הגעת לכאן כנראה שהתירוצים האלה לא מספקים אותך. שורש הבעיה, הפחד מאינטימיות, כבר ידוע לך. רק מחכה לפיתרון שישים לפחד מאינטימיות סוף.

אשמח לעזור לך להיפטר מהפחד מאינטימיות ולחיות חיים טובים ומאושרים וקרובים מאוד לאדם היקר לך. קירבה אינטימית שתעשה לך טוב כפי שלא תארת לעצמך.

בטיפול בשיטת TAT שאני אתן לך אין צורך לספר לי דברים אישיים. אין צורך לחפש ולנבור בעבר. גם אם יש איזושהי סיבה בעבר שלך לפחד מאינטימיות אין צורך לספר לי מה קרה.

אחרי סדרת מפגשים הפחד מאינטימיות לאט לאט יתפוגג ובמקומו תגיע הרבה אהבה לחיים שלך. קשר אינטימי שעד היום היה מלווה בפחד יהפך די מהר לדבר מספק ושמח. הפחד מאינטימיות יתפוגג, ויהפוך להסטוריה.

וכן. אנחנו מודעים לזה שלאשה הרבה יותר נוח לדבר על הנושאים האלה עם אשה. ולכן אם את אשה שסובלת מפחד מאינטימיות תוכלי לקבל טיפול גם אצל אשתי אלישבע שמוסמכת בדיוק כמוני בטיפול בשיטת TAT עם הרבה נסיון.

אלישבע עזרה להרבה נשים להשתחרר מהפחד מאינטימיות, ואני בטוח שהיא תוכל לעזור גם לך.

אז קדימה, נשאר לך להשאיר את הפרטים שלך כאן למטה והפחד מאינטימיות כבר בדרך החוצה!

החלטתי לתת ל37 הראשונים שיפנו אלי דרך האתר

17 דקות יעוץ חינם להסרת הפחד מאינטימיות

כדאי לך ללחוץ כבר עכשיו ולקבל ממני 17 דקות יקרות להסרת הפחד מאינטימיות

כן, אני רוצה להיפטר מהפחד מאינטימיות ולקבל ממך ייעוץ חינם

גם אני, כמוך שונא ספאם. המייל שלך ישמש אותי רק לשליחה של עדכונים רלוונטיים. אפשר להפסיק את קבלת העדכונים בלחיצת כפתור בכל רגע. מבטיח :)

הבהרה: כל הנאמר באתר ובדף זה ובהמלצות שלי, ניתן על ידי על פי ניסיוני ומיטב הבנתני בלבד. אין באמור משום הנחיה לטיפול ואין הוא מחליף התייעצות עם רופא ואין בו המלצות או הנחיות של רופא. כל העושה שימוש בנאמר באתר זה, לגבי עצמו או אחרים, עושה זאת על אחריותו האישית בלבד. לכל המעוניין הצהרת נגישות