אחרי כמה מפגשים החרדה החברתית פשוט תיעלם בתהליך מהיר פשוט וקל

  • טיפול אישי ממוקד וקצר מועד
  • ללא תרופות וללא מגע פיזי במטופל
  • 97.5% הצלחה

    טיפול בחרדה חברתית

אם הגעת לכאן כבר עשית חצי מהדרך, ולא בגלל שהגעת דווקא לאתר שלי.

יש הרבה אנשים שסובלים מחרדה חברתית אבל הם לא מודעים לזה.

יש הרבה הורים שלא מודעים לכך שהילד שלהם סובל מחרדה חברתית, הם סבורים שהוא ביישן, זה נורמלי, הוא ילד חרוץ וחכם, לא לכל אחד צריכים להיות כל כך הרבה חברים, הוא יגדל, ועוד כל מיני תירוצים.

הרבה פעמים חרדה חברתית היא חרדה סמויה, ואפשר לחיות איתה בשלום עד מאה ועשרים. פשוט להימנע מהתבלטות בחברה, מפגש עם אנשים ולא קורה לך כלום, והחרדה ממשיכה להישאר ואפילו לגדול.

ולכן אם הגעת לכאן, יש לי בשורה טובה עבורך. עברת כבר את השלב החשוב של המודעות. וכשיש לך את המודעות לחרדה חברתית ואת רצון לטפל בה רוב הסיכויים שזה יקרה.

וכאן אני רוצה לשתף אותך במה שאני בעצמי עברתי. אני חייתי בשלום עם חרדה חברתית מאז שאני מכיר את עצמי כילד, החרדה החברתית ליוותה אותי אפילו אחרי החתונה. לא אהבתי אירועים חברתיים והייתי אוהב להיות לבד ובקרב המשפחה המצומצמת. בכלל חששתי ליצור קשר עם אנשים והקשרים החברתיים שלי היו מועטים מאוד.

בתחילה כל זה באמת לא כל כך לא הציק לי, פשוט למדתי להסתדר לבד. אבל ככל שהשנים התקדמו הדברים יותר הפריעו לי. הודות לאשתי היקרה קיבלתי מספר טיפולים בשיטת TAT והחיים שלי נהיו הרבה יותר טובים.

לפני שעברתי את השינוי הגדול הייתי מקוה להעלם כשאני בקרבת אנשים. הנוכחות שלי היתה שואפת לאפס. וכיום אני ברוך ה' נוכח ולא מפחד משום דבר – והיום אני חי בשמחה ובאושר ללא כל חרדה חברתית.

החיים שלך גם יהיו הרבה יותר טובים בלי להיות בצילה של חרדה חברתית וזה יקרה הרבה יותר מהר ממה שחשבת.

החששות שלך יעלמו במקומם תבוא פתיחות גדולה לעולם הסובב אותך, פתיחות שתביא לך הרבה שמחה ומקור לצמיחה.

אם הילד שלך סובל מחרדה חברתית יש שני דברים שחשוב לך לדעת.

הדבר הטוב הוא שבילדים, הטיפול בשיטת TAT הוא מהיר מאוד יחסית למבוגרים וברוב המקרים שאני טיפלתי בילדים ראינו שינוי כבר אחרי המפגש הראשון.

הדבר הפחות טוב הוא, שאם לא מטפלים בחרדה היא בדרך כלל לא הולכת ופוחתת אלא הולכת ומתעצמת.

אני תמיד מתמלא בשמחה כשעוד אדם יוצא מהקליניקה שלי שמח ומשוחרר!

אז תשאיר את הפרטים שלך כאן, והחרדה כבר בדרך החוצה.

כן, אני רוצה לראות את החרדה החברתית כבר מאחורי

גם אני, כמוך שונא ספאם. המייל שלך ישמש אותי רק לשליחה של עדכונים רלוונטיים. אפשר להפסיק את קבלת העדכונים בלחיצת כפתור בכל רגע. מבטיח :)

הבהרה: כל הנאמר באתר ובדף זה ובהמלצות שלי, ניתן על ידי על פי ניסיוני ומיטב הבנתני בלבד. אין באמור משום הנחיה לטיפול ואין הוא מחליף התייעצות עם רופא ואין בו המלצות או הנחיות של רופא. כל העושה שימוש בנאמר באתר זה, לגבי עצמו או אחרים, עושה זאת על אחריותו האישית בלבד. לכל המעוניין הצהרת נגישות