מתן לוי


מי אני מתן לוי


נעים להכיר, אני מתן לוי האדם שעומד מולך. כן. אדם בדיוק כמוך עם צלם אלוקים.

אני בן 43, נשוי בשמחה לאלישבע ואבא לשני ילדים חמודים. ועוזר היום להרבה אנשים להיפטר מהחרדות והכעסים שלהם.

אבל עד לפני כמה שנים הייתי אדם די סגור, מכונס בתוך עצמו. כשהייתי מדבר עם אנשים הייתי מיד עם הראש באדמה. קראו לזה ביישן... הייתי די 'אאוט' מכל הסובבים אותי ושקוע בעולם של עצמי, הרבה חרדות ליוו אותי באותה תקופה , וגם היו לי התפרצויות זעם בלתי נשלטות. לא שזה הפריע לי בחיים הרגילים כלפי חוץ הייתי נראה די מצליח סיימתי בהצלחה תואר ראשון באוניברסיטה העברית ועמדתי להתחיל במסלול של התמחות בראיית חשבון. למדתי בישיבה ואפילו הוסמכתי לרבנות. אבל האישיות שלי היתה די נבולה.

כל זה השתנה ברגע שאשתי היקרה שלחה אותי לטיפול בשיטת TAT. אני עברתי את הטיפול והתחלתי לצמוח. אחרי שראיתי איך אני השתניתי ואיך שיטת TAT עזרה לי, החלטתי ללמוד את השיטה בעצמי. למדתי את השיטה וקיבלתי את ההסמכה. והיום אני עוזר לעוד הרבה אנשים להיפטר מהדברים שאני עצמי הייתי שקוע בהם עד לא מזמן.

היום אני נמצא כאן בשבילך, כדי לעזור לך לחזור לעצמך. להיפטר מהחרדות מהפחדים וגם מכעסים וחויות לא נעימות.

השמחה הכי גדולה שלי היא לראות אותך אחרי טיפול אצלי שמח. פשוט ככה כל אדם שיוצא מהקליניקה שלי שמח ורגוע ממלא אותי בשמחה.

בהמשך הדרך הצטרפה אלי אשתי היקרה והפכה גם היא למטפלת וכעת אני מטפל בגברים ואשתי בנשים

רוצה להכיר יותר? רוצה לקבוע טיפול איתי או עם אלישבע?

כל מה שצריך לעשות זה להשאיר את הפרטים שלך כאן למטה ואחזור אליך ברגע שאוכל

להתראות

מתן

מתן, אשמח לקבוע טיפול, חזור אלי

גם אני, כמוך שונא ספאם. המייל שלך ישמש אותי רק לשליחה של עדכונים רלוונטיים. אפשר להפסיק את קבלת העדכונים בלחיצת כפתור בכל רגע. מבטיח :)

הבהרה: כל הנאמר באתר ובדף זה ובהמלצות שלי, ניתן על ידי על פי ניסיוני ומיטב הבנתני בלבד. אין באמור משום הנחיה לטיפול ואין הוא מחליף התייעצות עם רופא ואין בו המלצות או הנחיות של רופא. כל העושה שימוש בנאמר באתר זה, לגבי עצמו או אחרים, עושה זאת על אחריותו האישית בלבד. לכל המעוניין הצהרת נגישות