טיפול יעיל בחרדות

טיפול יעיל בחרדות - אחוזי הצלחה גבוהים

  • השליטה חוזרת לידיים שלך
  • בלי תרופות
  • בשיטה חדשנית ויעילה


האם הטיפול בחרדות יהיה באמת יעיל עבורי? מה הסיכויים שאני אצא מכל החרדות האלו? מה יוכל להבטיח לי שהטיפול בחרדות יעבוד עלי?

אז האמת שלא לכל אחד אני מסוגל לתת טיפול יעיל בחרדות. ישנם אנשים שאני יכול לומר בפה מלא שלצערי לא הצלחתי לפתור אצלם את בעיית החרדה. אבל יש לי גם חדשות טובות.

החדשות הטובות הם שלאחר נסיון לא מועט בטיפול בחרדות, אני יכול זהות מראש את הסיכויים שלי לעזור לך להיפטר מהחרדה. לפני שאציע לך טיפול אשאל אותך מספר שאלות. לפי התשובות שתענה לי אוכל לדעת מה הסיכויים להצלחה. אם הסיכויים שלי לעזור לך נמוכים אהיה כנה איתך ואומר לך את זה מראש.

והאמת שזה הסוד לאחוזי ההצלחה הגבוהים שלי שהם מעל 90%. כי אם אני לא יכול לעזור לך אני אומר לך את זה מראש. וגם כשתגיע אלי לטיפול אתה תדע מראש מה הסיכויים שלך להיפטר מהחרדה. יש גם מקרים נדירים שבהם לאחר מספר טיפולים בחרדות אני מגיע למסקנה שאני לא מסוגל לעזור לך. במקרים כאלו אומר לך זאת בפה מלא שלא אוכל לעזור לך, ולא אשכנע אותך לעשות עוד טיפול ועוד טיפול ללא תועלת.

כשנשב ביחד לטיפול בחרדות אעשה את מירב המאמצים להביא אותך לרגיעה כמה שיותר מהר. אני חושב הרבה על כל אחד מהמטופלים שלי ותמיד מנסה לעשות את המקסימום כדי להפסיק את הסבל של החרדות כמה שיותר מהר.

יש לי חרדות קשות, האם זה יעבור? העוצמה של החרדות כל כך חזקה, יש לי סיכוי בכלל?

אז יש לי שוב הפתעה טובה עבורך. לא תמיד עוצמת החרדה מעידה על קושי לטפל בה לפעמים טיפול בחרדות קשות אצל אדם אחד יעיל ומהיר הרבה יותר מהשני שסובל רק מחרדות קלות. כל אחד הוא שונה. אני אשמח שגם אתה או את תהיו מופתעים מהיעילות המדהימה של הטיפול בחרדות בשיטת TAT. גם אנשים שהיו באשפוז פסיכיאטרי וסבלו מחרדות קשות ביותר הגיעו לריפוי באמצעות שיטת TAT.

אפשר כבר עכשיו להשאיר את הפרטים כאן למטה, ולקבל ממני חוות דעת אישית על הסיכויים שלך להיפטר מהחרדות מהר ובקלות.

להתראות

מתן

כן. אני רוצה להיפטר מהחרדות ואשמח לדעת האם אוכל להעזר בך

גם אני, כמוך שונא ספאם. המייל שלך ישמש אותי רק לשליחה של עדכונים רלוונטיים. אפשר להפסיק את קבלת העדכונים בלחיצת כפתור בכל רגע. מבטיח :)

הבהרה: כל הנאמר באתר ובדף זה ובהמלצות שלי, ניתן על ידי על פי ניסיוני ומיטב הבנתני בלבד. אין באמור משום הנחיה לטיפול ואין הוא מחליף התייעצות עם רופא ואין בו המלצות או הנחיות של רופא. כל העושה שימוש בנאמר באתר זה, לגבי עצמו או אחרים, עושה זאת על אחריותו האישית בלבד. לכל המעוניין הצהרת נגישות