==================================================

פחד מזקנה

הדרך הבטוחה לפתור את הפחד מזקנה

  • ללא תרופות או תכשירים טבעיים כלשהם
  • וללא מגע פיזי בך

למרבה הפליאה עוד לא פגשתי אנשים זקנים שחוששים מהזקנה. פחד מזקנה בעיקר תוקף אנשים צעירים. משום מה אנחנו הצעירים (נכון לכתיבת שורות אלו אני רק בן 44) חושבים משום מה שאנחנו נישאר צעירים לנצח. ואז באישזהו שלב בחיים אנחנו מגלים לפתע שאנחנו הולכים ומזדקנים ולמעשה החיים שלנו כאן בעולם הזה עומדים באיזשהו שלב להגיע לסופם. ואז מתפרץ לו הפחד מזקנה. לפעמים זה רק הזמן שמתקדם ופתאום בגיל 40 50 הבן אדם קולט שהוא הולך ומזדקן, והפחד מזקנה מתפרץ. לפעמים זה מפגש עם הזקנה אצל ההורים שמעורר את הפחד שזה יקרה גם לנו יום אחד.

טיפלתי גם במקרים שבהם היציאה לפנסיה מעוררת את הפחד מזקנה. מישהו שרגיל לעבוד ולהיות מסביב לחברה כל הזמן ופתאום נוצר ריק. לתוך הריק הזה נכנס הפחד מהזקנה. פחד שלא שמנו לב אליו כל עוד היינו עסוקים בעבודה ובמרוץ החיים.

היחס שלי לפחד מזקנה הוא לא להתעלם מהמציאות ולחשוב שנישאר צעירים לנצח. בטיפול אנחנו נחבר אותך לאמת. להבין שאכן כל אחד מאיתנו הולך ומזדקן, להבין את התהליך הזה, לקבל אותו, ולראות בו חלק מהחיים. הזקנה יכולה להיות אפילו החלק הטוב שבחיינו. ישנם הרבה אנשים שככל שהם מזקינים הם מתחברים יותר לעצמם ולאני הפנימי שלהם. הנאות העולם לאט לאט פחות מעניינות אותם. והחיבור לעצמם, לנפש שלהם נהיה הרבה יותר חזק ועמוק. תהליך הזקנה יכול להוביל אותנו לאט לאט לחיים רוחניים יותר. הזיקנה היא לא דבר רע זה פשוט משהו אחר. פחד מזקנה הופך ללא רלוונטי.

אם תתבוננו בפיסקה הקודמת לחלקכם ייעלם כבר עכשיו הפחד מזקנה. אבל לפעמים זה קשה להבין את זה והפחד מזיקנה פשוט משתלט. במקרים כאלו אני יעשה לך טיפול על הפחד מזקנה. טיפול שנוגע ישירות ברגש שלא תמיד משוכנע כמו השכל. הרגשות שלנו לפעמים מופעלים על ידי דברים שחוינו בעבר או עלי ידי כל מיני תפיסות נסתרות ואת זה נוכל לפתור בטיפול שיסיר את הפחד מזיקנה ויחבר אותך לעצמך.

מוזמנים לחוץ על הכפתור עם כל הפרטים על הטיפול ולשים סוף לפחד מזקנה.

אשמח לשוחח איתך מתן, ולהפסיק את הפחד מזקנה

גם אני, כמוך שונא ספאם. המייל שלך ישמש אותי רק לשליחה של עדכונים רלוונטיים. אפשר להפסיק את קבלת העדכונים בלחיצת כפתור בכל רגע. מבטיח :)

הבהרה: כל הנאמר באתר ובדף זה ובהמלצות שלי, ניתן על ידי על פי ניסיוני ומיטב הבנתני בלבד. אין באמור משום הנחיה לטיפול ואין הוא מחליף התייעצות עם רופא ואין בו המלצות או הנחיות של רופא. כל העושה שימוש בנאמר באתר זה, לגבי עצמו או אחרים, עושה זאת על אחריותו האישית בלבד. לכל המעוניין הצהרת נגישות