טיפול בפחד קהל

זה לא כזה מסובך...
אחרי סדרת טיפולים בפחד קהל - הכל ייעלם

  • בלי תרופות
  • ובלי הצורך להאבק עם הפחד שוב ושוב

האמת שרוב מי שסובל מפחד קהל לא חושב שהוא צריך בכלל טיפול בפחד קהל.

פחד קהל הוא סוג של חרדה חברתית. והרבה אנשים חיים איתו בלי שום בעיה. הם פשוט לא מדברים בפני קהל, בוחרים לעצמם נישה שבה יהיו כמה שפחות התנגשויות עם הפחד הזה ששמו "פחד קהל".

הרבה אנשים אפילו לא חושבים שיש להם פחד קהל, הם רק סבורים שזה לא מתאים להם: "יש אנשים שמתאים להם לדבר בפני קהל, אנחנו לא בשביל זה".

ויש כאלו שיאמרו לך: "בשביל מה לנסות להיות מה שאתה לא? יש כאלו שיש להם את זה ויש כאלו שאין להם את זה".

אבל, יש אחוז קטן של אנשים שלא מוכנים להישאר כך, הם רוצים להתקדם. לא להישאר בנקודה הצרה המתכנסת אלא לפרוץ קדימה. ואם הגעת לכאן יש לך סיכוי גבוה לפרוץ קדימה ללא פחד קהל, וללא פחד בכלל.

לא תמיד פחד קהל מתלווה לחרדה חברתית אבל מנסיוני הרבה פעמים לפחד הזה מתלוים כל מיני פחדים חברתיים אחרים.

אני אעבור איתך תהליך מדהים שלא רק יעלים פחד קהל אלא יצעיד אותך קדימה. אדם ללא פחד קהל הוא בדרך כלל אדם שהקשרים החברתיים שלו יותר שמחים. כשנעבור את התהליך הזה ופחד הקהל יעלם יעלמו עוד כמה פחדים שקשורים אליו. למשל אם התביישת או חששת לפנות לאנשים, החשש יעלם. תחושת ה"לא נעים לי" גם היא תפסיק ללוות אותך. פשוט יהיה לך חוזק פנימי.

המטרה שלי היא לעזור לך לא רק להתגבר על פחד קהל אלא להצעיד אותך קדימה בכל הקשרים החברתיים.

אני באופן אישי עברתי תהליך אדיר באמצעות TAT שהפך אותי מאדם עם פחד קהל ופחד מחברה בכלל לאדם חברותי שלא מפחד ליצור קשרים חדשים עם אנשים ולדבר בפני הרבה אנשים.

וכיום אני עוזר להרבה אנשים לצעוד קדימה ולא להישאר תקועים עם פחד קהל ועוד כל מיני פחדים.

אז אחרי שעשית את הצעד הראשון של הרצון לחיים טובים יותר בלי פחד קהל ועם הרבה ביטחון עצמי. אני אשמח לעזור לך בצעדים הבאים שיהיו מהירים יותר מכפי שדמיינת.

אז קדימה – רק למלא את הפרטים כאן למטה ונדבר בקרוב.

גם אני, כמוך שונא ספאם. המייל שלך ישמש אותי רק לשליחה של עדכונים רלוונטיים. אפשר להפסיק את קבלת העדכונים בלחיצת כפתור בכל רגע. מבטיח :)

הבהרה: כל הנאמר באתר ובדף זה ובהמלצות שלי, ניתן על ידי על פי ניסיוני ומיטב הבנתני בלבד. אין באמור משום הנחיה לטיפול ואין הוא מחליף התייעצות עם רופא ואין בו המלצות או הנחיות של רופא. כל העושה שימוש בנאמר באתר זה, לגבי עצמו או אחרים, עושה זאת על אחריותו האישית בלבד. לכל המעוניין הצהרת נגישות