מתן לוי טיפול בקלסטרופוביה מתן לוי טיפול בחרדות

קורס TAT

קורס הכשרת מטפלים בשיטת TAT

  • קורס ממצה ומקיף
  • שיכשיר אותך לטפל בשיטת TAT
  • לקדם את עצמך ולעזור לאחרים

אני בטוח ששמעת על שיטת TAT, על הטכניקה המדהימה הזו ששינתה חיים של כל כך הרבה אנשים בעולם. בזכות שיטת TAT החיים שלי השתנו מן הקצה אל הקצה. מאדם לחוץ ומתוח הפכתי לאדם יותר רגוע, ובכלל כל חיי הנישואין שלי השתפרו בצורה שלא תאמן. אבל זו לא היתה ההתחלה.

איך כל זה התחיל? הגעתי לטיפול בשיטת TAT כי סבלתי מחרדה חברתית נוראה שהשפיעה על כל תחום בחיים שלי. אני תודה לאל עברתי טיפול מוצלח, וחיי השתנו ללא הכר. אמרתי לעצמי למה לא להמשיך עוד? למה להישאר רק כאדם שלא סובל. למה לא לקחת את זה קדימה ולעשות שינוי לטובה גם בתחומים אחרים בחיים שלי? החלטתי שאני חייב ללמוד את השיטה קודם כל בשביל עצמי. למדתי קורס TAT והוכשרתי כמטפל ובד בבד השתמשתי בטכניקה הזאת לקדם את עצמי עוד ועוד ממש בכל תחום בחיים.

אם גם לך יש רצון להתקדם קדימה, להגשים את כל החלומות שלך. לשפר את ההתנהלות, את היחסים החברתיים,ואת איכות חייך בכלל, ולהיות אדם הרבה יותר שלם עם עצמך והסובבים אותך. קורס TAT ייתן לך את הכלים לעשות את זה בעצמך. קורס TAT ייתן לך גם את היכולת לעזור לאחרים ולהעניק גם להם. לאחר שתעמוד בכל מטלות הקורס תינתן לך תעודה מקצוען TAT של טאפאס פלמינג ותוכל להיות מטפל TAT ולעזור לעוד הרבה אנשים.

קורס TAT ייתן לך כלים טיפוליים במגוון תחומים. מטיפול בבעיות השמנה ועד לטיפול בחרדות קשות, מטיפול באלרגיות למיניהם ועד לטיפול בכאבים כרוניים קשים. בקורס TAT תקבל גם את היכולת לעשות טיפול זוגי ויישוב סכסוכים קשים במשפחה, ובכלל. בקורס תלמד איך לטפל בכל אחד, מבוגרים, לילדים ואפילו תינוקות.

קורס TAT יעזור לך להפיק את כל היכולות שכבר קיימות בך. ולכן אם למדת עוד שיטות טיפול או כלים זה מצויין. ואחרי ההכשרה שתינתן לך בקורס TAT התועלת שתפיק מהכלים הקיימים שלך תגדל פי כמה. קורס TAT יעצים הרבה יותר את הידע הקיים שלך ויעזור לך להוציא לפועל עוד ועוד יכולות שכבר היו קיימות בך.

מה אורך הקורס? מי מעביר אותו? איזו הסמכה אקבל בסיום הקורס?

למעשה קיימים שני מסלולים של הקורס.
הקורס המלא יתקיים בבני ברק. יועבר על-ידי צבי קוהלר קאוצ'ר מומחה שעובד בשיטת TAT לאימון אישי. אורך הקורס 15 מפגשים, ובסופו תינתן תעודת מטפל TAT.

לחץ כאן להצגת תכנית הקורס

המסלול השני נועד בשבילך אם את / אתה כבר פסיכולוג/ מאמן אישי/ מטפל באנשים ורוצה לקבל עוד כלי עוצמתי. כלי שיעזור לך להפיק את המירב מהכלים שכבר יש לך. בדיוק בשבילך הכנתי את הקורס המקוצר. הקורס ייתן לך את הכלים הבסיסיים של TAT ותוכל כבר בסיומו להשתמש בהם ולעזור ללקוחות שלך.

הקורס הזה הוא אמנם קצר, ולא נותן כל הסמכה רשמית אבל הוא כבר נותן לך הרבה מאוד כלים מעשיים שאפשר להשתמש בהם כבר בסיום הקורס.

הקורס המקוצר יהיה אינטרנטי בשיחת ועידה (וידאו) עם תכנה כמו סקייפ. כך למשתתפים תינתן אפשרות לראות זה את זה ולהשתתף השתתפות פעילה במהלך הקורס.

רוצה לדעת עוד?

כל הפרטים על הקורס הקצר נמצאים כאן