מתן לוי טיפול בקלסטרופוביה מתן לוי טיפול בחרדות

קורס TAT

האם אנחנו מכשירים מטפלים בשיטת TAT?

הרבה אנשים שואלים אותנו האם אנחנו מעבירים קורס tat?. אז נעבור לתשובה ולאחר מכן נסביר מה אנחנו כן מציעים.
התשובה היא שרק אליעזר ספטר כאן בישראל קיבל אישור מטעם טאפאס פלמינג להעביר קורס טאט ולכן מי שמעוניין בהכשרה מטעם טאט העולמי מוזמן לעזוב את האתר שלי ברגע זה ולעבור לאתר של אליעזר ספטר.

אחרי כל זאת אסביר קצת עלי על שיטת טאט ובהמשך גם על איזה קורס אנחנו באמת מציעים. ולמי שמעוניין להגיע ישר לעניין יכול ללחוץ כאן ולדלג ישר לקורס שאותו אנחנו מציעים.

אני בטוח ששמעת על שיטת TAT, על הטכניקה המדהימה הזו ששינתה חיים של כל כך הרבה אנשים בעולם. בזכות שיטת TAT החיים שלי השתנו מן הקצה אל הקצה. מאדם לחוץ ומתוח הפכתי לאדם יותר רגוע, ובכלל כל חיי הנישואין שלי השתפרו בצורה שלא תאמן. אבל זו לא היתה ההתחלה.

איך כל זה התחיל? הגעתי לטיפול בשיטת TAT כי סבלתי מחרדה חברתית נוראה שהשפיעה על כל תחום בחיים שלי. אני תודה לאל עברתי טיפול מוצלח, וחיי השתנו ללא הכר. אמרתי לעצמי למה לא להמשיך עוד? למה להישאר רק כאדם שלא סובל. למה לא לקחת את זה קדימה ולעשות שינוי לטובה גם בתחומים אחרים בחיים שלי? החלטתי שאני חייב ללמוד את השיטה קודם כל בשביל עצמי. למדתי קורס TAT והוכשרתי כמטפל ובד בבד השתמשתי בטכניקה הזאת לקדם את עצמי עוד ועוד ממש בכל תחום בחיים.

אם גם לך יש רצון להתקדם קדימה, להגשים את כל החלומות שלך. לשפר את ההתנהלות, את היחסים החברתיים,ואת איכות חייך בכלל, ולהיות אדם הרבה יותר שלם עם עצמך והסובבים אותך. קורס TAT ייתן לך את הכלים לעשות את זה בעצמך.

קורס TAT ייתן לך כלים טיפוליים במגוון תחומים. מטיפול בבעיות השמנה ועד לטיפול בחרדות קשות, מטיפול באלרגיות למיניהם ועד לטיפול בכאבים כרוניים קשים. בקורס TAT תקבל גם את היכולת לעשות טיפול זוגי ויישוב סכסוכים קשים במשפחה, ובכלל. בקורס תלמד איך לטפל בכל אחד, מבוגרים, לילדים ואפילו תינוקות.

קורס TAT יעזור לך להפיק את כל היכולות שכבר קיימות בך. ולכן אם למדת עוד שיטות טיפול או כלים זה מצויין. ואחרי ההכשרה שתינתן לך בקורס TAT התועלת שתפיק מהכלים הקיימים שלך תגדל פי כמה. קורס TAT יעצים הרבה יותר את הידע הקיים שלך ויעזור לך להוציא לפועל עוד ועוד יכולות שכבר היו קיימות בך.

אז בתכל'ס איזה קורס אתם מציעים?

עבר בינתיים כעשור שבו אני ואשתי אלישבע מטפלים באנשים בשיטת tat. בינתים התפתחנו ועשינו קצת שינויים בשיטה. אנחנו כיום בדרך כלל לא מטפלים בשיטת tat טהורה אלא משתמשים בנסיון ובפיתוחים שלנו לשיטה, ולכן אנחנו גם לא יכולים לתת הכשרה רשמית של tat בקורס שלנו. פשוט כי אנחנו כבר משהו ייחודי וטיפה שונה.
אבל אנחנו כן מעניקים הכשרה בשיטת הטיפול שלנו שהיא למעשה נגזרת משיטת tat.
את ההכשרה של הקורס שלנו (שהוא לא קורס tat) אפשר לעשות אחד על אחד איתי לגברים ועם אלישבע לנשים. אנחנו לא מגבילים במספר המפגשים לרוב האנשים שפנו אלינו לקבל הכשרה עשו אצלנו בערך 4 מפגשים של שעה / שעה וחצי כל אחד וזה הספיק להם. אנחנו אנשים מאוד תכליתיים ולא אוהבים למרוח זמן אז לכן אנחנו משתדלים להעביר כמה שיותר ערך בכמה שפחות זמן. יש גם אנשים שמפגש אחד איתנו הספיק להם. כמה שתבקשו ניתן, ויש לנו ברוך ה' הרבה מה לתת. ושוב כפי שאמרתי אנחנו לא מעניקים קורס tat אלא את הדרך הייחודית שלנו בשיטת tat.

הלימוד אחד על אחד מתבצע בשלושה דרכים שונות על ידינו.  הדרך הראשונה היא שאנחנו פשוט מעבירים את השיטה ואז משך מפגש הוא כשעה. הדרך השניה היא שאנחנו מעניקים לכם טיפול של שעה ואז חצי שעה אחריו מסבירים מה עשינו. זו לדעתנו הדרך הטובה ביותר לחוות את שיטת הטיפול שלנו ולקבל את המקסימום בקורס שאנחנו נותנים. הדרך השלישית מגיעה אחרי שאתם כבר מתחילם להשתמש במה שלמדתם ולטפל בעצמכם או באחרים ומצטברות אצלכם שאלות ואז אנחנו עושים איתכם מפגש שבו אנחנו רק עונים לשאלות שלכם ומרחיבים את הידע שלכם מתוך נסיוננו.
בקיצור קורס ה שתעשו אצלנו מותאם לקצב שלכם ולצורך לשכם – אחד על אחד בצורה תמציתי בלי התחייבות ולפי הצורך שלכם.
מוזמנים להשאיר את הפרטים שלכם כאן למטה ולקבוע איתנו זמן
להתראות
מתן ואלישבע

אשמח ללמוד מכם

בעבר הצענו קורס בקבוצה בזום. מי שמעוניין מוזמן לארגן קבוצה ואז נוכל לפתוח קורס כזה. אנחנו כבר לא מארגנים קורסים כאלו בגלל הטורח שבדבר ומעבירים רק קורס אחד על אחד שהוא יעיל תכליתי וממצה

כל הפרטים על הקורס הקצר נמצאים כאן