התמודדות עם חרדה

התמודדות עם חרדה זה לא דבר שיישאר איתך לנצח

  • אחרי מספר טיפולים
  • כבר לא יהיה לך צורך להתמודד
  • והחרדה תישאר מאחוריך


התמודדות עם חרדה קשה לך?

מנסה שוב ושוב להתמודד עם החרדה וללא הצלחה?

הסובבים אותך אומרים לך שוב ושוב שצריך להתמודד?

נמאס לך מהתמודדות עם חרדה – שלא נגמרת?

ואולי חוסר ההצלחה בהתמודדות עם החרדה ממלא אותך ברגשות אשם ומוסיף אש למדורה.

ייתכן ששקלת שימוש בתרופות טבעיות או פסיכיאטריות שכולם נועדו לסייע לך בהתמודדות עם החרדה. אבל עוד עזרה בהתמודדות ממש לא מספקת אותך.

שלום, שמי מתן לוי, ואני עוזר להרבה אנשים להיפטר מהחרדות שלהם – ולתמיד.

כמוך, גם אני תמיד חשבתי שהתמודדות עם חרדה זה מה שצריך לעשות. אני צריך להיות חזק וללכת נגד החרדות שהגוף שלי משדר, להתמודד שוב ושוב עם החרדה. ככה לימדו אותי צריך להתמודד, להילחם, גם נגד עצמך. וההתמודדות עם החרדה מתישה ונמשכת והמאבק מתמיד.

עד שגיליתי את שיטת TAT שעזרה לי – פשוט להיפטר מהחרדה ולהעלים אותה – לתמיד! לא עוד דרך להתמודדות עם חרדה אלא פיתרון שמעלים את החרדה לתמיד!

אני לא הולך להציע לך שיקוי פלאים או סוג כלשהו של תרופה. אלא פשוט טיפול בשורש החרדה שתמנע מראש את הצורך בהתמודדות עם חרדה.

כפי שהבנת אני לא הולך ללמד אותך עוד דרך להתמודדות. לא נשימות ארוכות ולא תרגילי הרפיה שונים. אני לא אתן לך מוטיבציה להילחם בעצמך ובחרדות שלך. ואחרי סידרת טיפולים קצרה כבר לא יהיה לך עם מה להתמודד... החרדה פשוט תיעלם.

נשמע טוב מידי? תחשוב טוב יהיה טוב...

כל מה שנשאר לך זה רק להשאיר את הפרטים כאן למטה ולחוות בעצמך את עצמת הריפוי והרוגע שיכנסו לחיים שלך.

האם התמודדות עם החרדה באמת תעזור לך?

האמת שכל נסיון להתמודד עם החרדה ולהילחם בה, רק יעצים את החרדה יותר ויותר. הרי בשכל זה ברור לך שאין ממה לפחד אבל בדמיון שלך /בתת המודע שלך, החרדה קיימת. ככל שנשנן לעצמנו שוב ושוב "התמודדות עם חרדה" נגרום לדמיון שלנו ולתת המודע להבין שיש כאן דבר אמיתי שצריך להתמודד איתו ולהילחם בו. וכך הנסיונות להתמודד עם החרדה הופכים אותה למשהו מוחשי וקיים ומעצימים אותה.

אז איך שיטת TAT פותרת את הבעיה?

הסוד של שיטת TAT הוא שהחרדה היא רק סימפטום. החרדה היא גילוי חיצוני של משהו פנימי שכואב בנפש. ממש כמו שכאב בגוף מצביע על פצע בגוף כך החרדה מצביעה על פצע בנפש. תמיד נעדיף לרפא את הפצע ולא ללמוד איך להתמודד עם הכאב. שיטת TAT מרפאת את הפצע בנפש ולא עוזרת לך בהתמודדות עם החרדה. פשוט כי ברגע שהפצע בנפש שלך יתרפא החרדה פשוט תיעלם ולא תהיה כבר חרדה להתמודד איתה.

אז פשוט, רק להשאיר את הפרטים כאן למטה וההתמודדות כבר מאחוריך

כל מה שנשאר לכם לעשות זה להשאיר את הפרטים שלכם כאן וללחוץ על הכפתור שם למטה, אני כבר אחזור אליכם.

להתראות בקרוב

מתן

כן, אני רוצה להפסיק להתמודד עם החרדות ולהשאיר אותם מאחורי

גם אני, כמוך שונא ספאם. המייל שלך ישמש אותי רק לשליחה של עדכונים רלוונטיים. אפשר להפסיק את קבלת העדכונים בלחיצת כפתור בכל רגע. מבטיח :)

הבהרה: כל הנאמר באתר ובדף זה ובהמלצות שלי, ניתן על ידי על פי ניסיוני ומיטב הבנתני בלבד. אין באמור משום הנחיה לטיפול ואין הוא מחליף התייעצות עם רופא ואין בו המלצות או הנחיות של רופא. כל העושה שימוש בנאמר באתר זה, לגבי עצמו או אחרים, עושה זאת על אחריותו האישית בלבד. לכל המעוניין הצהרת נגישות