המלצות על טיפול בחרדות ">

טיפול מומלץ בחרדות

המלצות חמות על טיפול בחרדות

  • אני שמח לעזור להרבה אנשים
  • אלו חלק מהתגובות שאני מקבל
  • אשמח לעזור גם לך

אין מילים
הגעתי למתן במצב של חרדות איומות הגעתי למתן דרך האינטרנט וכבר בפגישה הראשונה מתן סייע לי בהפחתת החרדה באופן משמעותי
נפגשנו מספר פעמים והחרדות נעלמו
אני ממליצה לכם להגיע זה פשוט מדהים תזרקו את כל הכדורים ופשוט תלכו לקבל טיפול מדהים ממתן
אני ניסיתי והתרפאתי

ד.ס.


הגעתי למתן עם חרדות חברה מטורפות.

זה התחיל לפני קצת יותר משלוש שנים וככל שהזמן עבר הרגשתי יותר ויותר גרוע. החרדות היו מתפרצות ליד אנשים.
זה התבטא בצורה גופנית כמו הזעה בכל הגוף, רעידות, סחרחורות, כאב פיזי בלב, גרון שנחנק ואי יכולת להתבטאות.
החרדה גם התבטאה בצורה מחשבתית. המחשבות היו רצות לי בלי לעצור, הפחד הנורא הזה מתגובות של אנשים, אי יכולת לחשוב ישר ובעצם הפחד והחרדה היו משתלטות על כל חלקה טובה אצלי והרגשתי שאני כבר לא יכולה יותר. זה הגיע למצב שהתפטרתי מהעבודה ופשוט נקברתי בבית.

למתן הגעתי כבר שבורה. הרגשתי לכודה בגוף שלי ולא ממש חשבתי שמשהו יכול לעזור. מתן היה מאוד אופטימי.
התחלנו סשן טיפולים בסך כולל של בערך 6 טיפולים.

מטיפול לטיפול הרגשתי יותר ויותר טוב. כמו קסם. המחשבות הרעות נעלמו בהדרגה, הגוף שלי התחיל להגיב בצורה יותר בריאה ורגועה ולאט לאט הרגשתי שאני האמיתית יוצאת מהכלא לאט לאט.

בעקבות ההרגשה הטובה שחזרה גם יצאתי מהבית ומצאתי עבודה טובה ואני כרגע ממש מרגישה שקיבלתי את החיים שלי בחזרה.

תודה רבה לך מתן ואני מברכת אותך בכל טוב ובחיים בריאים ושמחים. אתה המלאך שלי .

חמדה


באמצעות הכלי האינטרנטי הנפלא הזה, הגעתי למתן לוי, שהושיע אותי ועזר לי לצאת ממשא כבד שרבץ עלי ורק היום אני יודע שיש לו שם שנקרא: חרדה.
מה ידעתי על חרדה עד אז? חרדה אמתית, מוגזמת ובלתי נעימה של 'תערובת תבלינים' כזו של פחד, מתח, אי שליטה על סימפטומים בגוף, מחנק, אי שקט נפשי ועוד שאני לא רוצה להיזכר!
לא ידעתי במה להיאחז. מה עושה בן אנוש במצבי כדי למצוא פתרון בחשיבה רציונלית? תשובה: מבקר אצל רופא המשפחה, שאינו חוסך במתן מרשמים לתרופות כימיות וביצוע בדיקות פיזיולוגיות שגרתיות וכמובן, לא הבריאות הפיזית חולה אלא הנפש. לרופא נפש אני זקוק ! אותו רופא הנפש שגאל אותי מייסורי הוא מתן לוי שמטפל בחרדות וללא תרופות . נקודה.
תחילה, הייתי סקפטי. כן. הייתי סקפטי בהגדרה: מְפַקְפֵּק, סַפקָן, הנוטה לא להאמין, הססן, המהרהר לגבי ודאות או נכוֹנוּת דבר כלשהו; שנוטה להטיל ספק, שאינו מאמין (בהצלחתו של משהו או מישהו וכד'). ואין זו קלישאה. זוהי אמת לאמיתה ! מתן עזר לי לחזור לשיגרה נורמלית לחלוטין. לדעת להתערבב בתבליני החרדה ולהתמודד באופן עוצמתי ולא לתת לרוח הרעה הזאת לשבור את ענפיי.
אני ממליץ במלוא הלב - לך גבירתי, לך אדוני. אל תתמהמהו ואל תהססו ! אל תתן לחרדה לעטוף אותכם בשכבות . קבעו מיד פגישה ויפה שעה אחת קודם. תאפשרו ותרשו לעצמכם טיפול עם מתן לוי.
גילוי נאות: לא הכרתי תופעות מעין אלה בעבר מעולם ולא הכרתי בכך בכלל שיש טיפולים מעין אלו. הגעתי לזה על ידי יועצים סביבי שהמליצו על כל מיני דרכים שמהם ניסיתי עוד משהו ורק הדרך בשיטתו של מתן לוי היתה שביל הזהב מבחינתי.

יוסי


לפני הטיפול הייתי נזכרת בדברים מהעבר ומרגישה התקפי חום ולחצים בגוף וחושבת על דברים לא טובים ואחרי הטיפול זה עבר לי והתחלתי לחשוב על העתיד ועל כל מה שהיה שזה היה בעבר ולא יקרה עוד אז אין ממה להלחץ או לחשוב על זה בצורה לא טובה הטיפול עזר לי מאוד וגם אם בהתחלה זה לא מרגיש ככה צריכים להמשיך ולהתמיד בלחשוב חיובי :)

ל.ג. ירושלים

כן, גם אני רוצה להיפטר מהחרדות עכשיו

גם אני, כמוך שונא ספאם. המייל שלך ישמש אותי רק לשליחה של עדכונים רלוונטיים. אפשר להפסיק את קבלת העדכונים בלחיצת כפתור בכל רגע. מבטיח :)

הבהרה: כל הנאמר באתר ובדף זה ובהמלצות שלי, ניתן על ידי על פי ניסיוני ומיטב הבנתני בלבד. אין באמור משום הנחיה לטיפול ואין הוא מחליף התייעצות עם רופא ואין בו המלצות או הנחיות של רופא. כל העושה שימוש בנאמר באתר זה, לגבי עצמו או אחרים, עושה זאת על אחריותו האישית בלבד. לכל המעוניין הצהרת נגישות