גמילה מקלונקס

גמילה מקלונקס לא חייבת להיות קשה ונוראית

 • עם ליווי מקצועי ובטוח
 • לאורך כל תהליך הגמילה
 • התהליך כולו יהיה הרבה יותר פשוט וקל

הטיפול בחרדות היה מוצלח לאט לאט החרדות נמוגו מעצמן, אבל אז גילינו שדרך ארוכה לפנינו. כדור קטן ששמו קלונקס גורם לשלל תופעות לוואי. ישנוניות בעיות זיכרון ושלל תופעות שמקשות מאוד על החיים.

הבעיה היא שאם כבר לקחת את הכדור הזה במשך תקופה של יותר מחודש להפסיק אותו זה לא תמיד פשוט. וכך קרה שנכנסנו לתהליך חדש. הנפש כבר בריאה אבל המוח צריך להשתקם ולעבור גמילה איטית מקלונקס. זה לא תמיד כזה פשוט אבל עם הזמן צברתי נסיון ועם הנסיון הזה אני רוצה לעזור גם לכם להיגמל מקלונקס.

גמילה מקלונקס זה ממש לא כמו גמילה מסמים, וגם לא כמו גמילה מאלכוהול. בדרך כלל זו התמכרות בלי כוונה בכלל. לפעמים זה סך הכל רופא המשפחה שרשם לך קלונקס על בסיס יומי. הקלונקס באמת עזר לך עם החרדה והתחושות. מצד שני הקלונקס מרדים וגורם לעוד שלל תופעות לוואי. ואז כשנמאס לך ממנו מתגלה לך שכבר אי אפשר להפסיק. כל הפסקה בנטילת הקלונקס גוררת שלל תופעות לוואי נוראיות. ואז כבר חייבים גמילה מקלונקס.

מסתבר שלא לכל אחד זה כל כך פשוט להיגמל לבד מקלונקס. תופעות הלוואי הם לא תמיד פשוטות. ומה שהכי קשה זה שאין מי שאפשר להתייעץ איתו ולשאול: מה קורה לי? כמה זמן עוד אמשיך לסבול תסמיני גמילה. האם אלו בכלל תסמיני גמילה? איך אני יכול לדעת שאין לי איזשוהי מחלה ואלו פשוט תופעות של גמילה מקלונקס?

בדיוק בשביל זה אני מלווה אתכם לכל אורך הגמילה מהקלונקס. את תהליך הגמילה כמובן תעשו עם הפסיכיאטר שלכם או עם הפסיכיאטר מומחה גמילה שעובד איתי בשיתוף פעולה. מה שחשוב כאן זה הנסיון וברוך ה' לפסיכיאטר המומחה איתו אני עובד יש הרבה מאוד נסיון בגמילה מקלונקס. וגם אני אוכל לתרום מנסיוני בליווי אנושי לאנשים בגמילה. אני מכיר את כל התופעות ואוכל לסייע לכם רבות בתהליך הגמילה שתעברו עם הפסיכיאטר.

הבעיה השניה שמלווה אותנו בגמילה מקלונקס היא הסיבה שמראש לקחנו קלונקס. אם לקחנו קלוקס לחרדות אז בלי הקלונקס מה נעשה? אם ניגמל מהקלונקס יחזרו לנו החרדות. יש הרבה שמעדיפים להישאר עם החרדות והעיקר לא לסבול מהתופעות הנוראיות של הקלונקס. אחרים אולי מעדיפים לסבול ובלבד לא לחזור לחרדות.

אבל יש דרך טובה יותר. תוך כדי תהליך הגמילה מהקלונקס תוכלו לעבור אצלי טיפול בשיטת TAT שבסופו של דבר יעלים את החרדות. הטיפול הזה כל כך יעיל שהיו מטופלים שהקלונקס לא עזר להם לחרדות אבל הטיפול עזר והשפיע מיידית.

למי שבכל זאת רוצה להיגמל לבד הכנתי לכם את המדריך לגמילה עצמית מקלונקס. גם אם תבחרו בדרך הזו תוכלו תמיד להסתייע בי ולקבל ליווי אנושי בווטסאפ ובטלפון.

מתן, קח אותי למדריך לגמילה עצמית מקלונקס

קח אותי למדריך לגמילה עצמית

ומה אם המקרה שלי קשה מאוד. מה אם אני כבר לוקח מעל 10 שנים קלונקס או מינונים גבוהים של 4 ו5 כדורי קלונקס ליום. האם לא עדיף להגיע למרכז גמילה ולפתור את הבעיה.
אכן, יש מקרים שהם מאוד קשים. לצערי נתקלתי במקרים שכמות הכדורים שנלקחת גבוהה מאוד וגם משך הזמן שהוא לא פחות משמעותי. האם מרכז גמילה פתר את הבעיות? לצערי גם בזה יש לי נסיון. נתקלתי בהרבה מאוד מרכזי גמילה שרק ניסו להחליף כדור בכדור. וכך אדם שמכור לקלונקס יוצא ממרכז הגמילה כשהוא מכור למירו וכדורים אחרים בדרך כלל כדורים אנטי פסיכוטיים מאוד חזקים. לא ראיתי אדם שיצא ממרכז גמילה כשהוא נקי לגמרי מכדורים וחוזר להיות עצמאי. בנוסף למי שלוקח הרבה שנים קלונקס וכדורים דומים תקופת גמילה של חודש חדשיים בדרך כלל לא מספיקה. לפעמים תופעות הגמילה הקשות באמת מגיעות רק אחרי חודש חדשיים - ואז גם במרכז גמילה אין יותר מידי מה לעשות. פגשתי מקרים שבהם הגיע מטופל למרכז גמילה היה חודש נקי כמעט לגמרי מכדורים ואז הגיעו תופעות גמילה כאלו חזקות שהוא נאלץ לחזור למינון כפול ומכופל וכמובן שעזב את מרכז הגמילה. לצערי הדרך הזו של זבנג וגמרנו פשוט לא עובדת.

אז מה עושים?

למקרים קשים במיוחד יצרתי קשר עם פרופסור בעל שם עולמי. פסיכיאטר שהוא גם פסיכולוג מהשורה הראשונה בעולם. שמידי פעם גם מגיע לארץ. אבל זמין גם כשהוא בחו"ל בשיחת וידאו. מדובר במומחה שכבר גמל כבר הרבה מאוד אנשים מקלונקס , בנזודיאזפינים אחרים וכדורי שינה.

בתחילת הטיפול הפגישות עם הפרופסור מאוד תכופות תהליך גמילה מקלונקס וכדורים אחרים דורש דחיפה רצינית בתחילת הדרך אבל בסופו של התהליך שמתבצע לאט ובסבלנות יוצאים נקיים מכדורים. גם אנשים שלקחו עשרות שנים וגם אנשים שלקחו מינונים גבוהים מאוד. כאן הגמילה מקלונקס וכדורים אחרים נעשית בטוחה ויעילה במאה אחוז.

אני עובד עם הפרופסור בשיתוף פעולה ומי שרוצה להתחיל הליך של גמילה מקלונקס איתי או לקבוע פגישה אצל הפרופסור מוזמן ליצור איתי קשר.

להתראות

מתן


הבהרה: כל הנאמר באתר ובדף זה ובהמלצות שלי, ניתן על ידי על פי ניסיוני ומיטב הבנתני בלבד. אין באמור משום הנחיה לטיפול ואין הוא מחליף התייעצות עם רופא ואין בו המלצות או הנחיות של רופא. כל העושה שימוש בנאמר באתר זה, לגבי עצמו או אחרים, עושה זאת על אחריותו האישית בלבד.

איפה אוכל לקבל את הטיפול בחרדות?

 • הקליניקה שלנו לטיפול בחרדות בירושלים
 • טיפול בחרדות בשיחת וידאו בסקייפ
 • טיפול בחרדות בתל אביב עם מטפל TAT מוסמך
 • new!!! anxiety treatment in english
  • מי נותן את הטיפול?
  • את הטיפול אפשר לעשות אצלי - מתן לוי
  • או אצל אשתי אלישבע לוי
  • משרד 072-2330040 | אלישבע 0542342399 | 052-3262297 מתן
  • לחץ להצגת מספרי הטלפון בקליניקה
  אפשר להתכתב איתי כאן, אני זמין