אני רוצה לגלות לכם את הסוד שעזר לי לשחרר אנשים מחרדות במפגש אחד בלבד.

כן. זו לא טעות. במפגש אחד בלבד עזרתי להרבה מאוד אנשים. אנשים שעד שהם הגיעו אלי, שקעו בתוך ים של חרדות.

טוב אני מוכרח להודות על האמת, לא את כולם שיחררתי ככה במפגש הראשון. אבל גם אלו שהיו צריכים עוד מפגשים יצאו מהמפגש הראשון עם ירידה דראסטית ברמת החרדה.

בחרתי לקרוא לסרטונים האלו

עזרה ראשונה לחרדה

למה עזרה ראשונה לחרדה? כי אני לא הולך להכניס אתכם לבית חולים לחרדות. אלא לפתור נקודתית את החרדה וזהו. מי אמר שכל מי שסובל מחרדות חייב להתחיל תהליך שלם בבית חולים? אפשר גם לתת לחרדה עזרה ראשונה וזהו בזה זה נגמר.
כן. הבנתם נכון.

מתן, קח אותי לסרטונים

כן. הבנתם נכון!

אם רק עכשיו נתוודעתם לעולם החרדות הסיכוי לכם להשתחרר מהם באמצעות הסוד שאני הולך לגלות לכם בסרטון גבוה מאוד. זו תוכל להיות עזרה ראשונה לחרדה שתמנע ממכם את הצורך להמשיך ולהתמודד עם החרדה.

תוכלו להיות כמו כל אלו שהגיעו אלי ואחרי מפגש אחד – שבו נתתי להם עזרה ראשונה לחרדה - הם כבר לא חזרו אלי יותר.

אבל גם אם אתם מתמודדים עם חרדות לא מהיום – הסוד שאני אומר כאן בסרטונים יוכל לעזור לכם לשנות כיוון, לעשות סוויץ בראש ולהתחיל להתרחק מהחרדות.

אני מוכרח להוסיף שעצם הצפייה בסרטון לא מספיקה. אתם חייבים גם ליישם את מה שאני אומר בסרטונים ולעשות משהו עם הסוד הזה.

זו האחריות שלכם וכדי לעזור לכם לקחת את מה שאני אומר בסרטונים הללו במלוא הרצינות בחרתי להעניק אותם רק לאחר תשלום סמלי של 27 ₪.

אם לא יצא לך עדיין להכיר אותי:

מתן לוי - מומחה לטיפול בחרדות

מתן לוי


נתחיל בזה שגם אני סבלתי בעבר מחרדות. אפשר לומר שהחרדות ליוו אותי מאז שאני מכיר את עצמי. החרדות באו לידי ביטוי בעצמה גובהה אחרי שנישאתי לאשתי אלישבע והיא שלחה אותי לטיפול בשיטה ייחודית. משם השתנתה דרכי. במקום לעסוק בראיית חשבון אחרי תואר ראשון באוניברסיטה העברית, עברתי לטפל באנשים. אלישבע הצטרפה אלי ואנחנו כיום עוזרים לאנשים להיפטר מהחרדות באותה שיטה שעזרה לי אבל עם הרבה שכלולים משלנו.

ועכשיו אחרי כעשור של טיפול בחרדות. הגיע הזמן להעניק עזרה ראשונה לחרדה - שאולי גם תחסוך לך את הצורך להגיע אלי לטיפול

מתן, קח אותי לסרטונים

רוצה להכיר אותנו יותר? הנה סרטון שבו אנחנו מסבירים קצת עלינו ועל השיטה שבה אנחנו עוזרים לאנשים להיפטר מחרדות

אם ראיתם את הסרטון על שיטת הטיפול שלנו, אני חייב להוסיף משהו חשוב ואפילו חשוב מאוד כי בסדרת הסרטונים שאתם עומדים לראות אין אפילו מילה אחת על שיטת הטיפול שלנו. השיטה שלנו יעילה ועוזרת להרבה אנשים אבל אני רוצה למנוע ממך אפילו את הצורך להגיע אלינו לטיפול. כי כמו שאמרתי בסרטונים האלו - אני נותן עזרה ראשונה לחרדה משהו שיכול למנוע טיפול והתעסקות עם החרדות. משהו שעזר להרבה אנשים לצאת מהמעגל הזה של החרדות כבר בהתחלה.

אולי אוסיף וידוי קטן. כפי שכבר קראתם בתחילת דרכי טופלתי בשיטת tat זו השיטה שעליה אנחנו מבססים את שיטת הטיפול שלנו. ואחרי שטופלתי בהצלחה למדתי את השיטה והתחלתי לטפל באנשים.

זו טכניקה מדהימה והיא אכן עזרה לי לשחרר הרבה אנשים מחרדות, ממש כפי שנעזרתי בה בעצמי. בתחילת הדרך התלהבתי כל כך מזה שהשיטה עזרה לי והתחלתי לעזור לאנשים עם חרדות מאוד קשות באמצעות השיטה שזה עתה טופלתי בה. עזרתי גם לאנשים שהיו שנים עם חרדות באמצעות הטיפולים בשיטה ושמחתי כשהחיים שלהם סוף סוף חזרו למסלול רגוע ונעים.

אבל אחרי כמה שנים טובות של טיפול הבנתי שבן אדם זה הרבה יותר מטכניקה. נפש של בן אדם זה דבר הרבה הרבה יותר מורכב. אין פה מכונית שאני מטפל בה באמצעות טכניקה לטיפול במכוניות. זה אדם עם רגשות עם מחשבות עם שאיפות. ואז גם הבחנתי שיש כאן הרבה מעבר לטכניקה. התחלתי לשנות קצת את הטיפולים שעשיתי. קצת זזתי הצידה מהטכניקה והתחברתי לאדם שנמצא מולי. וזה הביא אותי לתובנות חשובות שחלק מהן אתם תראו כאן כשתצפו בסרטונים.

כן. הגעתי למסקנה שלא כל אחד זקוק לטיפול ארוך. לפעמים מספיקה עזרה ראשונה לחרדה וזהו. והעזרה הראשונה היא לאו בהכרח טיפול בשיטת tat. העזרה הראשונה היא אמת פשוטה שתטיס אותך החוצה מהעולם הזה של החרדות והטיפולים כמה שיותר מהר.

אז כפי שהבנתם. במפגש האחד הזה שאני נותן לכם כאן לא תשמעו מילה על שיטת tat. אתם תקבלו אמת פשוטה שהגעתי אליה אחרי כמה שנות נסיון בטיפול בחרדות דברים שאם תיישמו אותם קרוב לוודאי שרמת החרדה תרד ואם רק עכשיו נתוודעתם לעולם החרדות רבים הסיכויים שהצפיה בסרטונים האלו תשחרר אתכם מהחרדות כבר עכשיו.

מתן, קח אותי לסרטונים
אחרי כל זאת אני רוצה קצת יותר להסביר על הסרטונים שתוכלו לצפות בהם עוד מעט.
בתחילה אני נותן לכם סרטון הקדמה קצר אל תדלגו עליו. הוא מאוד חשוב.
הסרטון הראשון הוא סרטון קצר שבו אני מסביר מה לא לעשות כשמגיעה חרדה.
זה חלק חשוב מאוד ורק הוא לבד עזר כבר לכל כך הרבה אנשים להשתחרר מהסחרור של החרדה ואני ממליץ לכל מי שנתקל בחרדות לראות את הסרטון עכשיו. זה יוכל לחסוך לכם הרבה עגמת נפש והרבה חרדות.
כי כמו שכבר אמרתי זו עזרה ראשונה לחרדה - והיא יכולה להישאר כזו בלי להיכנס לסחרור מיותר של טיפולים ותירגולים.
הסרטון השני ייתן לכם תובנה מאוד חשובה שתעזור לכם ליישם את מה שאני אומר בסרטון הראשון. כי לא מספיק לדעת מה לא לעשות, צריך גם שיהיה לנו את הכוח בשביל זה. התובנה הזו שאני אומר בסרטון השני תעזור לכם ותיתן לכם את הכוח ליישם את מה שאני אומר בסרטון הראשון. בסרטון השני תוכלו לצפות ברגע שתסיימו לצפות בסרטון הראשון.
בסרטון השלישי אתם תעברו לשלב המעשי. אתן לכם הדרכה מעשית שמבוססת על התובנות של הסרטונים הקודמים. ההדרכה המעשית הזו תוכל להביא אתכם לשחרור המיוחל מהחרדות.
בסרטון הרביעי אני מוסיף תובנה שניה מאוד חשובה שאני קורא לה סוד. למה? כי לא הרבה אנשים יודעים אותו, חלק אפילו יגידו לכם בדיוק את ההיפך הגמור. וזה לא לטובתכם. הסוד הזה יעזור לכם להצליח ליישם את התובנה המעשית שבסרטון הרביעי.
כל הדברים שאני אומר בסרטונים הם מובנים וקלים ליישום. אבל הם דורשים ממכם רצינות. לא מספיק לשבת מול הסרטונים ולצפות ולהמשיך את החיים כרגיל. צריך ליישם. וכדי שתקחו את הדברים שאני אומר שם במלוא הרצינות וגם תיישמו אותם יש דמי רצינות. כן. את הסרטונים תוכלו לקבל מייד לאחר תשלום סמלי של 27 ₪. אני בטוח שאחרי שתתיחסו לדברים שאני אומר שם במלוא הרצינות ותיישמו אותם רמת החרדה תרד פלאים ואפילו תעלם.

אני ממליץ לצפות כבר עכשיו בסדרת הסרטונים בתשלום סמלי של 27 ש"ח בלבד.

מתן, קח אותי לסרטונים

יש לי חסימת אתרים באינטרנט האם תוכלו לשלוח לי במייל

בהחלט כן. אם יש לך חסימת אינטרנט מכל סוג שהוא נטפרי או אתרוג וכו' תשלחו לנו מייל חוזר לאחר קבלת הקבלה ונשלח לכם את כל הסרטונים כקובץ מצורף למייל בשמחה


הצהרת נגישות