מי אני מתן לוי

אני מתן לוי, אדם פשוט בדיוק כמוך. כמו הדף הזה שאתם רואים כאן שהוא פשוט בלי סיבוכים ובלי עיצובים מיותרים גם אני משתדל לעזור לכם בפשטות בלי סיבוכים בלי הגדרות ובלי אבחנות מיותרות. פשוט לפתור את הבעיה שמציקה לכם ולא משנה איך נגדיר אותה. אני יצרתי כמה מדריכים שיעזרו לכם להיפטר מהחרדות והנספחים שלהם לגמרי בעצמכם. אלו מדריכים פשוטים ברורים ומעשיים. בלי תאוריות בלי חפירות – פשוט לקרוא או לצפות, ליישם ולראות תוצאות. תוכלו לקרוא על המדריכים שיצרתי בהמשך הדף, אבל בינתיים אני רוצה לערוך בינינו היכרות קצרה.

מתן לוי - מומחה לטיפול בחרדות

מתן לוי

אני כיום בן 43 נשואי לאלישבע ואבא לילדים, מטפל בחרדות ועוזר לאנשים לצאת מהמעגל הפסיכיאטרי. אבל לא תמיד זה היה כך. עד בערך גיל 30 הייתי אדם לחוץ מאוד, חרדתי ועם יכולת תקשורת מוגבלת עם בני אדם. אם היו מאבחנים אותי סביר להניח שהיו מדביקים לי תווית של אוטיזם בתפקוד גבוה, חרדה מוכללת או משהו כזה. אני לא ידעתי מה זה ליצור קשר עין גם עם אשתי, וכשדיברתי עם אנשים הייתי תמיד עם הראש באדמה ועם רמת לחץ וחרדה – בשמיים. בצד הטכני הספקתי לעשות תואר בראיית חשבון באוניברסיטה העברית וגם עברתי בהצלחה הסמכה לרבנות מטעם הרבנות הראשית לישראל. אבל בפנים, בתוכי, הכל בער. מרוב לחץ הייתי עושה תנועות כפיתיות של אגרופים לכל מיני חפצים – אם היו נותנים לזה אבחנה היו קורים לזה טיקים או אוסידי או כל מיני הגדרות שונות ומשונות. כמובן שכל זה הפריע מאוד לאשתי היקרה ואחרי שנה שהיינו נשואים שלחה אותי לטיפול. אחרי הטיפולים שעברתי בשיטת tat למדתי את השיטה בעצמי זנחתי את תחום ראיית החשבון והתחלתי לטפל באנשים יחד עם אשתי, שבינתיים למדה גם היא את השיטה. במהלך השנים וביחד עם אשתי אלישבע פיתחנו שיטת טאט שבה טיפלנו ושינינו אותה מעט - לשיטה המשודרגת קראנו "שיטת בקלות". בשיטה הזו אני ואשתי מטפלים, אני מטפל בגברים ואשתי בנשים.

בהמשך הדרך הוצאתי לאור שני מדריכים, הראשון מצולם והשני כתוב עם תוספת סרטונים. למדריך הראשון קראתי עזרה ראשונה לחרדה. כי הוא מיועד למי שחווה חרדות ורוצה לדעת מה לעשות. הרבה אנשים שיישמו את המדריך כשרק התחילו להם חרדות נפטרו מהם מהר מאוד וללא כל עזרה שלי. למדריך השני קראתי המדריך חיים ללא חרדות – זה למעשה מדריך המשך למדריך "עזרה ראשונה לחרדה" שנותן הדרכה מקיפה ומעשית איך להיפטר מחרדות לגמרי בעצמך.
בהמשך דרכי ראיתי שלהרבה אנשים שנכנסו למעגל הפסיכיאטרי קשה מאוד לצאת ממנו ולאחר הרבה נסיון עם מטופלים שלי שעברו טיפולים פסיכיאטרים חלקם כושלים וחלקם מוצלחים הוצאתי מדריך מעשי שיעזור לכם לצאת מהמעגל הפסיכיאטרי ולמעשה לעזור בכל מה שקשור לטיפול פסיכיאטרי שיביא לכם תועלת וימנע נזק שלפעמים הוא בלתי הפיך. למדריך קראתי המדריך לטיפול פסיכיאטרי נכון. כי טיפול פסיכיאטרי יכול להיות נכון ויכול להיות מזיק ויש הרבה דברים שהם בידיים שלכם. תוכלו לקרוא על המדריך הזה כאן.

בהמשך דרכי אחרי שכבר כמה שנים חוויתי את הקושי של אנשים להוריד תרופות פסיכיאטריות ובפרט תרופות אנטי פסיכוטיות. ראיתי שמעטים הם הפסיכיאטרים שמומחים ויודעים איך להוריד נכון מתרופות פסיכיאטריות. ברוך ה'  מצאתי פסיכיאטר מומחה בעל שם עולמי להורדת תרופות פסיכיאטריות. פסיכיאטר שהוא גם פסיכולוג שכבר עזר למאות אנשים להוריד תרופות פסיכיאטריות. אני עובד איתו כרגע בשיתוף פעולה מלא ומי שמעוניין יכול לפנות אלי אפשר גם דרך הדף הזה שמיועד להורדת תרופות אנטי פסיכוטיות.

אגב אנחנו גם מטפלים בילדים – גם מקרים של חרדות וגם בעיות התנהגות. אשתי אלישבע מדריכה הורים לילדים עם חרדות ובדרך כלל ב80% מהמקרים מספיקה הדרכה שלה להורים והחרדות אצל הילד פשוט נעלמות. במקרים של ילדים עם בעיות התנהגות אלישבע אשתי גם עוזרת מאוד וכבר הוציאה מדריך מצולם. המדריך של אלישבע כבר עזר להרבה מאוד הורים לשים סוף לבעיות ההתנהגות של הילדים שלהם. הנה קישור לרכישת המדריך של אלישבע – מילד עם בעיות התנהגות לילד עם משמעת עצמית.

רוצה להכיר אותנו יותר? הנה סרטון שעשינו ביחד אני ואשתי על הטיפול יכולים להסתכל כדי להכיר אותנו יותר. 

ואם אתם מעוניינים להגיע אלי לטיפול או לדעת עוד על הטיפול עצמו שאני ואלישבע נותנים תוכלו לקרוא על זה כאן אני מסביר את כל הפרטים גם טכניים וגם לא טכניים מא' ועד ת' בדף הזה ואם תרצו תוכלו להשאיר הודעה או להתקשר ונקבע זמן למפגש.

 

שמח שהייתם איתי עד כאן.
להתראות

מתן