אל תתחיל טיפול פסיכיאטרי לפני שאתה צופה במדריך הזה

המדריך הזה נכתב בדם והרבה דמעות. ראיתי כל כך הרבה מקרים שבהם טיפול פסיכיאטרי לא רק שלא הועילו אלא גם יצר הרבה מאוד נזק. ומה שעצוב הוא שאת הנזק הזה אפשר היה למנוע עם קצת הדרכה נכונה. כן. עם קצת הדרכה נכונה לא רק שהטיפול הפסיכיאטרי לא היה יוצר נזק אלא היה מביא גם הרבה תועלת.

אתה תמצא כאן במדריך הזה את כל מה שצריך כדי לעבור בשלום את הטיפול הפסיכיאטרי ובסופו של דבר לצאת לגמרי ממעגל הטיפול הפסיכיאטרי ולא להישאב לתוכו לשנים על גבי שנים.

 • האם אני יכול לסמוך על מה שהפסיכיאטר אומר לי? או שאולי כדאי לפנות למישהו אחר?
 • האם אאלץ לקחת תרופות כל החיים או שיש דרך אחרת?
 • האם לאשפז את הילד או לא לאשפז?
 • האם התרופה שאני לוקח באמת עוזרת לי?
 • ואת כל הידע הקריטי הזה אני נותן לך כאן ב49 סרטונים קצרים וממוקדים של כשעה וחצי סך הכל שידריכו אותך צעד אחרי צעד לכל אורך הטיפול הפסיכיאטרי - מההתחלה כשאתם עדיין בשלב ההתלבטות האם בכלל כדאי לקבל טיפול פסיכיאטרי ועד לסוף - של איך להיגמל מהתרופות. מדריך יעיל וממוקד שיחסוך לך הרבה עוגמת נפש וימנע טעויות קריטיות שיכולות לקרות לכל אחד במהלך טיפול פסיכיאטרי – והטעויות האלו קורות ממש לא בכוונה.

  וכל זאת במחיר השקה של 117 ש"ח בלבד

  וכדי שבאמת תפיק את מירב התועלת תהיה לך אפשרות להתייעץ איתי ולקבל תמיכה במשך כל השבוע הראשון בכל שאלה שקשורה במדריך.

  מתן, שלח לי את המדריך עכשיו

  לא אני לא פסיכיאטר. אבל אני גם לא אנטי פסיכיאטר. אני אדם בדיוק כמוך, עם קצת שכל ישר ועם הרבה נסיון. אני מטפל באנשים כבר יותר מעשור בשיטת טיפול חדשנית שבה גם אני אישית טופלתי בהצלחה לפני כ13 שנה. הגיעו אלי לא אחד ולא שני אנשים שעברו טיפול פסיכיאטרי כושל. לצערי ללא מעט מהם כבר לא יכלתי לעזור – הם הגיעו למצב ללא תקנה. וכל אחד כזה מעציב אותי מאוד.  מה שכן אני יכול לעשות זה למנוע מאחרים להגיע למצב הקשה הזה. ובשביל זה הכנתי לך את המדריך הזה. כי אני לא רוצה שזה יקרה גם לך. אני לא רוצה שתצא עם נזקים כבדים מטיפול פסיכיאטרי לא נכון – ולפעמים הגבול הדק בין טיפול פסיכיאטרי יעיל לטיפול שגורם רק נזק גדול יותר עובר בדיוק בהדרכה נכונה.

  וזה מה שאני נותן לך כאן במדריך הזה. סדרה של למעלה משעה וחצי שמכילה 83 סרטונים קצרים וממוקדים שבהם אני מדריך אותך צעד אחרי צעד לכל אורך תקופת הטיפול הפסיכיאטרי. מהשלב שבו צריך לבחור פסיכיאטר טוב ומה לומר בפגישה איתו ועד לידע בסיסי וחשוב בתרופות פסיכיאטריות. ידע חשוב שנותן לך את הכוח לנהל דו שיח עם הפסיכיאטר ממקום של ידע, ממקום של חוזק. אחרי שתקראו את המדריך תבינו מה המשמעות של כל תרופה שהפסיכיאטר מציע לכם ומה ההשלכות שלה. ותוכלו לנהל עם הפסיכיאטר דו שיח פתוח ומועיל. כבר לא תצטרכו לקבל את כל מוצא פיו של הפסיכיאטר בלי עוררין רק בגלל חוסר בידע בסיסי, ובלי שתהיה לכם טיפת מושג על התרופות שאתם מכניסים לגוף שלכם. פרק מיוחד אני מקדיש גם לשלב הבסיסי של ההתלבטות האם כדאי ללכת לפסיכיאטר. וגם פרק בונוס של מדריך קצר לגמילה מתרופות פסיכיאטריות.

  המדריך נועד לכל אורך התהליך של הטיפול מההתחלה ועד לשלב שבו אנחנו רוצים להפסיק עם הטיפול הפסיכיאטרי. כן. גם אם אתם רק מתלבטים אם ללכת לטיפול וגם אם אתם כבר בעיצומו של תהליך של טיפול פסיכיאטרי – המדריך יוכל לעזור לכם וגם למנוע טעויות קריטיות שיכולות לקרות לכל אחד במהלך טיפול פסיכיאטרי - ממש לא בכוונה.

  אני השתדלתי לתת לך את כל הנסיון שלי עם אנשים. בכל סרטון שצילמתי עברו לנגד עיני מקרים אמיתים שנתקלתי בהם. ואני נותן לך את כל הנסיון והידע הזה כאן במדריך הזה במחיר השקה של 117 ₪ בלבד.

  מתן, שלח לי את המדריך עכשיו

  למי שעדיין לא מכיר אותי.

  מתן לוי

  מתן לוי


  מתן לוי
  מטפל בחרדות ותומך באנשים לכל אורך התהליך של טיפול פסיכיאטרי.
  אבל לא תמיד זה היה כך. עד לפני כ15 שנה הייתי מופנם, חסר ביטחון ומלא בחרדות. לאחר שעברתי טיפול מוצלח בשיטת טיפול חדשנית למדתי את השיטה שבה טופלתי והתחלתי לטפל באנשים. עם הזמן נתקלתי בהרבה מאוד מקרים של אנשים שנטלו תרופות פסיכיאטריות חלקן קשות מאוד ליויתי אותם בתהליך ועזרתי להם להחלים. חלקם הגדול גם השתחרר מהתלות בתרופות הפסיכיאטריות.
  נתקלתי במקרים שבהם הטיפול הפסיכיאטרי עזר ואפילו עזר מאוד. אבל גם נתקלתי בהרבה מקרים שטיפול פסיכיאטרי לא רק שלא הביא תועלת אלא גם גרם נזק. ולפעמים נוצר נזק שהוא כמעט בלתי הפיך. לצערי ראיתי יותר מידי מקרים כאלו. וזה מה שהביא אותי לחקור ולבדוק את כל העולם הזה של תרופות פסיכיאטריות. קראתי הרבה חומר ממאמרים מדעיים ממחקרים שעוסקים בנושא. (אני בעל תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות באוניברסיטה העברית כך שיש לי קצת רקע בעולם המחקר) בהמשך גם הייתי בקשר עם פסיכיאטרים ואנשי מקצוע. אני הבנתי שעם מעט הדרכה נכונה אפשר לצלוח את התקופה של הטיפול הפסיכיאטרי בקלות ועם כמה שפחות נזקים. וכך ליויתי הרבה אנשים בתקופה הזו בחיים שבה נאלצו לקחת תרופות פסיכיאטריות.
  עכשיו אחרי כ10 שנים בתחום אני מגיש לך את כל הנסיון שלי כאן בסדרת סרטונים שבה אני מעביר לך כל מה שצריך כדי באמת להשיג תועלת מהטיפול הפסיכיאטרי ולהימנע מטעויות קריטיות שיכולות לגרום לך הרבה נזק.

  מתן, שלח לי את המדריך עכשיו

  רוצה להכיר אותנו יותר? הנה סרטון שעשינו ביחד אני ואשתי על הטיפול יכולים להסתכל כדי להכיר אותנו יותר. 

  הנה מה שאנשים אמרו לי על ההדרכה

  "עברנו כבר אצל 3 פסיכיאטרים עם הבן שלנו ורק אחרי ההדרכה שלך סוף סוף נהיה לנו סדר בראש. בפגישה האחרונה שלנו עם הפסיכיאטר הגענו בראש מורם. הפסיכיאטר עצמו היה בהלם שאנחנו דנים איתו בכדורים שהילד לוקח ואנחנו מרגישים שסוף סוף אנחנו בדרך הנכונה. הידע שאתה נותן כאן הוא ממש קריטי".

  י. וא. מירושלים


  "מתן. אין לי מילים להודות לך. נתת לי הרבה תקווה. כבר הייתי בדרך לפסיכיאטר ואז קראתי את המדריך שלך והבנתי שבמקרה שלי אני יכולה לצאת מזה לבד עם קצת שינוי שאני בעזרת ה' הולכת לעשות בחיים שלי".

  עומר מתל אביב

  "תודה מתן, הייתי בטוח שאצטרך לקחת תרופות כל החיים אני אמנם המשכתי לקחת את התרופות שהפסיכיאטר נתן לי גם אחרי שצפיתי במדריך שלך אבל כיום אני כבר לא נוטל תרופות בכלל וזה הרבה מאוד בזכות הידע החשוב שנתת לי כאן".

  יהושע מרחובות

  הנה צילום מסך טרי מהיום:

  המלצה

  מתן, שלח לי את המדריך עכשיו

  הנה פירוט קצר של מה שתראו בסרטונים

  פרק הקדמה: 7 הטעויות שאסור שיקרו בטיפול פסיכיאטרי

  בפרק הזה אני מסביר ב8 סרטונים קצרים שמכילים כ24 דקות את 7 הטעויות הכי קריטיות בטיפול פסיכיאטרי. כל טעות פה היא אנשים שאני מכיר ולחלקם לצערי כבר לא יכלתי לעזור.
  בגלל שהפרק הזה כל כך חשוב ויכול להציל כל כך הרבה אנשים. אני מאפשר גם לרכוש בנפרד במחיר שוה לכל נפש של 27 ₪ בלבד.

  פרק ראשון: מתי כדאי ללכת לפסיכיאטר

  אני מפרט בפרק הזה בסדרה של 4 סרטונים – מהם המצבים שבהם כדאי ללכת לפסיכיאטר ומתי כדאי לנו לחפש פתרונות אחרים. אני לצערי מכיר יותר ממקרה אחד שבו אנשים הלכו לפסיכיאטר למרות שהמענה הנכון היה אצל איש מקצוע מתחום אחר לגמרי.

  פרק שני: איך לבחור פסיכיאטר טוב

  אחרי שכבר החלטנו שאנחנו הולכים לפסיכיאטר – אני מדריך אתכם איך לבחור את הפסיכיאטר שייתן לך את המענה הנכון. גם החלק הזה מכיל 4 סרטונים קצרים.

  פרק שלישי: מה לומר לפסיכיאטר

  אחרי שהלכתם לפסיכיאטר צריך לדעת מה לומר בפגישה. יש הרבה דברים שקריטי שתגידו בפגישה עם הפסיכיאטר. כך תימנעו מקבלה של טיפול שגוי ורבים הסיכויים שתקבלו טיפול נכון. זכרו הפסיכיאטר הוא גם בן אדם והצורה שבה הוא מאבחן אתכם היא סובייקטיבית לחלוטין ולכן הדברים שתלמדו בפרק הזה הם מאוד מאוד חשובים.

  פרק רביעי: האם התרופה מתאימה לי

  אני מסביר בפרק הזה 3 אותות אזהרה על תרופה לא מתאימה. אלו סימני אזהרה חשובים מאוד שהצילו הרבה אנשים מטיפול שגוי. אני לצערי מכיר יותר הרבה מקרים שבהם היה אפשר למנוע נזק חמור אם רק היו שמים לב לאותות האזהרה ועוצרים בזמן.

  פרק חמישי: ידע בסיסי על סוגי תרופות פסיכיאטריות.

  בפרק הזה אני נותן לכם ידע בסיסי שאיתו תוכלו לגשת לפסיכיאטר ולהבין בדיוק מה המשמעות של התרופות שהוא נותן לכם. זה נותן לכם את האפשרות לדון עם הפסיכיאטר בטיפול הנכון ולהגיע למסקנה נכונה מתוך בחירה וידיעה.

  פרק שישי: לכמה זמן לקחת את התרופה

  הפרק מכיל ידע חשוב מאוד שאיתו תוכלו לעשות החלטה נכונה מתחילת תהליך הטיפול התרופתי ועד סופו – לקבוע לעצמכם ועם הפסיכיאטר לכמה זמן כדאי לקחת את התרופה. אני מסביר את מכלול השיקולים בהתאם לתרופות השונות.

  פרק שביעי: אבחונים

  הפרק מכיל 5 סרטונים שבהם אני נותן לך ידע חשוב על אבחונים פסיכיאטרים למיניהם. מה היחס הנכון שצריך להיות לנו לאבחונים פסיכיאטרים. וגם מתי אבחון פסיכיאטרי כמעט תמיד יהיה שגוי מעיקרו. אלו תובנות שהגיעו בעקבות מקרים אמיתיים ויעשו לכם סדר בכל התחום הזה של האבחונים.

  בונוס: המדריך הקצר לגמילה נכונה מתרופות פסיכיאטריות

  פגשתי הרבה אנשים ראיתי אנשים שנגמלו בצורה לא נכונה והגיעו למצבים קשים ביותר ואפילו לאשפוז. חקרתי ובדקתי את הנושא, קראתי מחקרים ולמדתי מידע חשוב על גמילה ובסופו של דבר עזרתי להרבה אנשים בתהליך הגמילה שלהם תוך ליווי של הפסיכיאטר שבדרך כלל לצערי היה חסר ידע ונסיון בנושא. אני מגיש לכם את כל הידע הזה כדי שתוכלו בבוא העת גם להיגמל בצורה נכונה. לפעמים הצורה הנכונה להיגמל שונה ממה שפסיכיאטר לא מנוסה בדרך כלל ממליץ.
  המדריך מכיל 40 דקות שמחולקות ל12 סרטונים ממוקדים שעוסקים בתכל'ס של הגמילה. איך להיגמל בפועל ואיך לעשות את זה נכון.

  לרגל הרחבתו והקלטתו מחדש של המדריך לגמילה מתרופות פסיכיאטריות שעשיתי ביומים אלו ממש ניתן לרכוש אותו בנפרד במחיר סמלי של 37 ש"ח בלבד

  לרכישת המדריך לגמילה מתרופות פסיכיאטריות

  פרק תשיעי: המדריך המלא לאשפוז פסיכיאטרי

  זה פרק מאוד חשוב שבנוי על כל מה שלמדנו בפרקים הקודמים בתוספת של כ30 דקות שבהם אני מקיף, את כל נושא האשפוז הפסיכיאטרי מכל צדדיו. מהשאלה הבסיסית האם כדאי לאשפז או לא ועד לסוגי האשפוז אשפוז מרצון או אשפוז יום. ועד לאשפוז עצמו – וכמובן ליציאה מהאשפוז מתי כדאי לחשוב על זה ומה עושים ביום שאחרי האשפוז.

  מתן, שלח לי את המדריך עכשיו

  עדיין מתלבטים?

  תוכלו לצפות בפרק ההקדמה של המדריך המלא בפרק הזה אני מסביר על 7 הטעויות שאסור שיקרו בטיפול פסיכיאטרי. כבר מהפרק הזה תוכלו להפיק הרבה מאוד תועלת ולמנוע נזק שלפעמים הוא כמעט בלתי הפיך. כל סרטון בסדרה הוא למעשה הסיפור של לא מעט אנשים שאני פגשתי באופן אישי וחלקם היו צריכים לעבור תהליך ארוך וכואב כדי לתקן את כל הנזקים שנעשו. זה חשוב מאוד להימנע מהטעויות הקריטיות האלו.

  אבל אני לא רוצה להשאיר אתכם בלי כלום. יש מוצא, ולכל בעיה יש פיתרון! הוספתי למדריך הזה גם 3 פתרונות שבאמצעותם עזרתי להרבה מאוד אנשים. 3 פתרונות שבאמצעותם אפשר להחלץ מבעיות שנוצרו כתוצאה מטיפול פסיכיאטרי לא נכון ולא אחראי. והפתרונות שאני מציע הם לא להישאב יותר לתוך הטיפול הפסיכיאטרי עם עוד תרופה או עוד טיפול אלא פשוט להיות בריאים. פתרונות שבאמצעותם תחלצו לחלוטין ממעגל הקסמים שיכול להרוס לכם את החיים. אני מדבר שם על מה שיעזור לכם לעמוד בזכות עצמכם ולהרגיש טוב.

  אני מוציא את החלק הזה במחיר השוה לכל נפש של 27 ₪ בלבד. מחיר שבקושי מכסה את עלויות הפרסום. אבל אני רוצה שהמדריך הקצר הזה יהיה נגיש לכולם.

  אני רוצה לרכוש את הפרק הראשון במדריך


  הצהרת נגישות