גמילה מתרופות אנטי פסיכוטיות

זה אפשרי זה לא חלום!

אם אתה לא רוצה להמשיך לקחת תרופות אנטי פסיכוטיות לכל החיים!!!

אם את רוצה לעצור את זה לעשות לזה סטופ!

אם נמאס לך מההרגשה שהמוח פשוט לא מצליח לחשוב.

אם נשבר לך מהעייפות והכבדות שמלווה אותך לאורך כל היום.

אם קשה לך להיות בסוג של כלא בתוך עצמך בלי יכולת להשתחרר.

אם נמאס לך להיות תחת השפעתם המחניקה של תרופות אנטי פסיכוטיות.

אני שמח לבשר לך שיש אפשרות לגמילה מתרופות אנטי פסיכוטיות!

אבל רגע... האם זה בכלל אפשרי?

הרי ניסיתי כבר כמה פעמים להשתחרר מהתרופות האנטי פסיכוטיות וזה כמעט החזיר אותי לאשפוז.

תופעות הגמילה היו בלתי נסבלות והנסיון תמיד נגמר בחזרה למינון כפול...

אולי הפסיכיאטר בבית החולים צדק כשאמר שזה לא משבר חולף ואני פשוט חולה נפש וחייב לקחת את תרופות אנטי פסיכוטיות לכל החיים.

כן! יש פיתרון!!!

אבל אחרי כל התהליך הזה תהיה נקי מתרופות אנטי פסיכוטיות חי, מתפקד ושמח! את כל העבר תוכל לשים מאחוריך ולהסתכל עליו כאל משבר חולף.

למעשה כל התהליך של הגמילה מתרופות אנטי פסיכוטיות יהיה בשבילך תהליך של חזרה לחיים. לחזור להרגיש, לחזור לחיים. לחזור להיות אדם מרגיש חי ותוסס.

הנה כמה דברים שכתבו לי אנשים תוך כדי תהליך הגמילה מתרופות אנטי פסיכוטיות.

"מתן, היום פעם ראשונה אחרי הרבה זמן התחלתי להרגיש. אני פעם ראשונה בכיתי היום אחרי הרבה זמן שכל הרגשות שלי היו חסומים – אתה לא מבין איזה הרגשה זו שסוף סוף אני מרגיש כמו פעם".

"אני מרגיש שכבדות הזו מתחילה לעזוב אותי. רק עכשיו אני מבין עד כמה מסומם הייתי".

"וואו המוח שלי סוף סוף מצליח לחשוב בלי ההפרעות של הכדור. עדיין אני מרגיש שפה ושם קשה לי לחשוב אבל אין מה להשוות לאיך שהרגשתי לפני"

אני יודע שיש הרבה אנשים שאמרו לך שתרופות אנטי פסיכוטיות צריך להמשיך לקחת לכל החיים. שגמילה מתרופות אנטי פסיכוטיות היא בלתי אפשרית. שאתה בעצם חולה וחייב להמשיך לסבול את התרופות. הם צודקים כי אם מנסים להיגמל מתרופה אנטי פסיכוטית בבת אחת אפילו להוריד כל פעם רבע כדור הסוף בדרך כללל לא טוב ונגמר בסבל נוראי ואפילו באשפוז.

לצערי ראיתי הרבה אנשים שנגמלו מתרופות אנטי פסיכוטיות בצורה לא נכונה והסוף לא היה טוב. ובדרך כלל נגמר בסופו של דבר במינון כפול ומכופל... ובסבל עוד יותר גדול.

אבל יש דרך אחרת

דרך שבה הלכו הרבה אנשים שאני ליויתי יחד עם פסיכיאטר מומחה עד להצלחה ולגמילה מלאה מתרופות אנטי פסיכוטיות.

אבל לפני שנפרט יותר אני רוצה לערוך היכרות בינינו.

מתן לוי

מתן לוי


אני מתן לוי בן 43, נשוי לאלישבע ואבא לילדים. אני כבר יותר מעשות מטפל בחרדות בשיטת טיפול ייחודית שבה טופלתי בעצמי. כן. עד לפני כ15 שנה סבלתי בעצמי מחרדות ברמה לא נעימה בכלל. אבל בסופו של דבר מעז יצא מתוק ואחרי שטופלתי בהצלחה שיניתי כיוון בחיים. לפני זה הייתי עם תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות מהאוניברסיטה העברית אחרי מבחן מועצה אחד שעשיתי בדרך להיות רואה חשבון. עצרתי הכל והחלטתי לטפל באנשים שהיו בדיוק כמוני. למדתי את שיטת הטיפול שבה טופלתי והפכתי למטפל בחרדות יחד עם אשתי שגם היא הצטרפה אלי בהמשך הדרך ומטפלת בנשים. אבל זה לא נגמר שם. אני ואלישבע טיפלנו בהרבה אנשים והגיעו אלינו גם אנשים שלקחו תרופות פסיכיאטריות וגם תרופות אנטי פסיכוטיות. אני למדתי את כל הנושא של תרופת פסיכיאטריות ועזרתי להרבה אנשים שהיו בתוך התהליך של טיפול תרופתי. הסרטתי 49 סרטונים קצרים שנותנים הכל למי שנמצא בתהליך טיפול פסיכיאטרי. נותנים את כל הידע שנצרך בשבילכם כדי שהטיפול יהיה יעיל ולא חלילה יגרום נזק. הנה קישור למדריך שיצרתי המדריך לטיפול פסיכיאטרי נכון.

אבל זה לא היה הסוף. ראינו את הנזק האדיר שנוצר לילדים שלקחו תרופות אנטי פסיכוטיות בדרך כלל בגלל בעיות התנהגות והרגשנו שאנחנו חייבים למצוא פיתרון. התרופות האנטי פסיכוטיות שגרמו לילדים לנזק רב ופשוט עצרו את ההתקדמות המוחית שלהם. יצרו אצלם בעיות זיכרון ובחשיבה, ישנוניות, ובכלל השתיקו להם את המוח. אבל מה עושים? הילד עושה מה שהוא רוצה. האם יש דרך אחרת חוץ מלשים לילד אזיקים בתוך המוח? הפיתרון שפיתחנו הוא הדרכה נכונה להורים בשיטה ייחודית של אלישבע שעזרה כבר למאות הורים לשחרר את הילדים שלהם מההגדרה הלא מחמיאה של הפרעת התנגדות ODD יכולים לקרוא על זה כאן.

בהמשך הבנתי שחייבים למצוא פיתרון למי שכבר לוקח תרופות אנטי פסיכוטיות. במקרים האלו ראינו שטיפול סטנדרטי כבר לא יכול לעזור. כי תרופה אנטי פסיכוטית שולטת בבן אדם שמה אותו בסוג של כלא עצמי. הם מרגישים שהמוח לא מצליח לחשוב וחלקם מדבר בקצב איטי כמו אדם זקן. וזה היה קשה מאוד לראות את זה. לראות אדם צעיר שמתנהל בכבדות כמו של זקן בן 90. ומה שעוד יותר קשה שאתה מבין שזה הגורל שנגזר עליו לכל החיים. אז עשיתי מעשה בדקתי את כל האפשרויות לגמילה מתרופות אנטי פסיכוטיות. יצרתי שיתוף פעולה עם פסיכיאטר ותיק וברוך ה' כבר עברו איתנו כמה וכמה אנשים בהצלחה תהליך גמילה מתרופות אנטי פסיכוטיות.

מאז הגיעו אלינו עוד ועוד אנשים ועברו בהצלחה תהליך גמילה מתרופות אנטי פסיכוטיות.

הנה מה שכתבה לי אמא שליויתי את הבן שלה בתהליך הגמילה

המלצה גמילה מרספרדל ילדים
המלצה גמילה מרספרדל ילדים

והנה מה שכתב לי אדם בשנות השלושים שעבר התקף פסיכוטי ונגמל גם הוא מהתרופות האנטי פסיכוטיות וכיום הוא ברוך ה' חזר לחיים.

המלצה גמילה מתרופות אנטי פסיכוטיות
המלצה גמילה מתרופות אנטי פסיכוטיות

אבל...

אחרי כל זאת אני מוכרח לומר את עוד דבר חשוב מאוד. הפסיכיאטר איתו אני עובד לא מקבל כל אחד לתכנית הגמילה מתרופות אנטי פסיכוטיות. למה? כי זה לא מתאים לכל אחד. אני בוחן בקפידה את האנשים שהפסיכיאטר מוכן לעבור איתם ביחד את תהליך הגמילה מתרופות אנטי פסיכוטיות לאנשים כאלו שגם יסיימו את התהליך בהצלחה ולא יפסיקו באמצע ויישארו עם עוד אכזבה. אנחנו מאוד רוצים להמשיך עם 100% הצלחה ולא לאכזב אף אחד. וזה כמובן לא תלוי רק בנו...

אנחנו עובדים באחריות במתינות עם ליווי של פסיכיאטר לכל אורך הדרך. במקרה הצורך הפסיכיאטר כמובן ייתן מרשמים שונים להצלחת התהליך. וכמובן שאני גם אהיה כאן בשבילך לכל אורך התהליך.

הנה סרטון שבו אני מסביר קצת יותר

אז אם את או אתה שקוראים את מה כתבתי כאן מרגישים רציניים אתם מוזמנים ללחוץ על הקישור כאן למטה כדי להגיע לדף הבא שבו אני מסביר הכל על תהליך הגמילה. ובסוף הדף תוכלו להשאיר לי פרטים ואני אחזור אליכם בהקדם.

אני רוצה לדעת עוד